2014 Bekçilik Başvuruları Şartları Tarihleri Maaşları Yaş Sınırı

 2014 Bekçi Alımı İş Başvuruları ne zaman? Devlet Bekçi Maaşları ne kadar? Bekçi alımı başvuru formu doldur linkleri sunulduğunda paylaşacağız. 10 bin, 20 bin, 10.000, 20000 bekçi alımı detayları 2014 yılı Bekçi alımı başvuru Şartları neler? Bekçi alımları Yaş Sınırı kaç?
 Emniyet Genel Müdürlüğü Resmi  web sitesinde yayınlanan Devlet Bekçi alımları haberi sayesinde bir çok işsiz derin bir nefes aldı.
2014 Bekçi maaşları ne kadar? İşe başlayan bekçi olarak görev yapacak tüm adaylar 1500 TL üzeri ve tam sigortalı olarak memur statüsünde muamele yapılacağı duyumlarını aldık. Devlet tarafından 2014
haziran, temmuz, ağustos ve eylül ayları içerisinde eleman alımları hakkında yeni duyurular sunulduğunda güncel haberleri sizlere sunacağız.
Bekçi olarak Emniyet Genel müdürlüğünde görev alan tüm adaylar ilerleyen dönemde diledikleri taktirde polislik mesleğine de geçiş hakkına da sahip olabilecek.

Emniyet Genel Müdürlüğü 2013 iş başvuru şartlarındaki çeşitli haberlerde yaş sınırının 25 olduğu bazı haberlerde ise 30 olduğu bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca istenen şartlar arasında en az Ortaokul mezunu olmak, fiziksel engel olmaması, sağlık sorunu ve yeterlilik sınavlarında istenen başarıya ulaşmak.


EmoticonEmoticon