2014 Esra Erol Evlen Benimle Başvuru Formu Doldur Fox TV

Fox TV Esra Erol Evlen Benimle Facebook Katıl 2013 Esra Erol Facebook Başvuru formu hakkında bilgi, Fox ekranlarının sevilen evlendirme programı esra erola nasıl ulasabilirim? 
Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve seviyeli sunumu nedeniyle en çok tercih edilen program sunucularından biri olan Esra Erol'a başvuru yaparak, kısmetinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerde yalnızlıktan sıkıldım, dürüst, sevmeyi bilen, beni taşıyabilecek, ekonomik geliri iyi olan, sigortalı işte çalışan, evi arabası olan beylerle tanışıp hayatımı birleştirmek istiyorum ya da karnımız doysun, beni sevsin yeter diyorsanız bay, bayan hepinize açık bir program.

ATV kanalında izleyici ile buluşan Yapımcılığını Stil Medya Ahmet Bayram'ın yaptığı genel yayın yönetmenliğini ilse Doğa Sülen'in üstlendiği “Esra Erol’da Evlen Benimle” hafta içi her gün saat 15.00′de ekrana geliyor…
 Evlenmek isteyen herkes kadın, erkek, genç, yaşlı taliplilerinizi tanımak için yemen yazımızın altında link üzerinden kaydolabilirsiniz. Aday olarak katılmak için Esra Erol Evlen Benimle Başvuru Yap linkine tıklayınız.


EmoticonEmoticon