Avea Aylık 5 TL 250 MB internet Paketi Yapma

Avea Aylık 5 LT 250 mb internet Paketi Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone, Turkcell, Avea 2013 Yeni indirimli kampanyalar devam ediyor. Bir çok müşterinin sürekli dama taşı gibi bir operatörüden diğerine taşınmasına olanak saylayan indirim paketleri üzerinde bir adımda Avea GSM operatöründen geldi. Oldukça rağmet gören ve tutulan bir tarife haline gelen AVEA yeni tarifesi 5 liraya neredeyse sınırsınz internet paketi hizmeti sunuyor.

Diğer GSM Operatörlerinden ayrılarak  Avea'ya geçen Faturasız hat sahiplerine http://teklif.avea.com.tr'den yeni bir indirimli internet paketi hizmeti hizmeti kazanıyor. Seçimin size bırakıldığı indirimli tarifeler şu şekilde; Dilerseniz 5 TL'ye, 250 MB cepten internet, ya da  16 TL'ye 2 GB cepten internet hizmeti.
Peki nasıl abone olunur? Bilgiozetim.com Cep telefonunuzdan http://teklif.avea.com.tr sitesine girin. avea internet tarifeleri kısmından dilediğinizi seçin, Avea 8989'dan gelen SMS bildirimine, EVET yazarak yollayın. Artık sizde Avea 5 liraya indirimli internet tarifesi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Avea cepten internet tarifeleri hakkında detaylı bilgi almak için  buradan ziyaret edin. Aklınıza takılanları alt kısımdaki yorum kutucuğundan sorabilirsiniz.


EmoticonEmoticon