Hastane Randevu İnternetten Online Randevu Alma MHRS - 182

 Hastane Randevu Alma, Randevu iptali hakkında yazımızın devamında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sağlığınız için hizmet sunan devlet kurumlarına artık internet üzerinden ulaşmak için basit. Her türlü imkanın sağlandığı Devlet hastanelerinde online randevu hizmeti de yaklaşık 5 yıldır faal durumda. Gerçi bazı durumlarda 1 yıl sonraya randevu veren saçma hastane uygulamaları ile karşılaşsakta yine de başka bir imkan olmadığı için beklemek ya da müsait olan başla bir devlet hastanesinden sıra almak yeterli olacaktır. Ayrıca Alo 182 Sağlık hattını kullanarak telefonla da hastane için randevu sırası almanız mümnkündür.
  • İnternet randevu sistemi saat 19:00 ile 23:00 (Cuma-Cumartesi günleri hariç) arası aktif durumdadır. En fazla 30 gün sonrasına kadar randevu alabilirsiniz.

  • İnternetten başvurarak sıra aldığınız taktirde mail adresinize gönderilen ya da direk olarak ekranda kayıt sonrasında sistemin verdiği Onay Kodu nu yanınızda bulundurmayı unutmayın!

  • Kayıt sırasında iletişim amaçlı sizlerden istenen Telefon numarası kısmını mutlaka doldurun. Bilgiozetim.com  Ve sizlere en rahat ulaşılabilecek numrayı belirtin.

  • İnternetten randevu Alınması durumunda, 1 ay içerisinde 3 defa randevuya gelmeyen tüm hastaların internet randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.

  • İnternet randevu aldıktan sonra dilerseniz hesabınızdaki "RANDEVULARIM" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

  • Online olarak İnternet üzerinden aldığınız randevuları iptal etmek istediğiniz taktirde yine hesabınızdaki "RANDEVULARIM" sekmesine girerek en altta bulunan, ONAY KODU'nu kullanarak iptal edebilirsiniz.

  • Randevu sıranızı alıp hastaneye gittiğinizde polikliniklerde kayıt yaptırmak için mutlaka T.C. kimlik numarası içeren resmi bir kimliğin yanınızda olması gerekmektedir..

  • İnternetten aldığınız randevu saatiniz, saat 09:00-12:00 saatleri arasında ise sabah saat 09:00'da; randevu saatiniz, saat 14:00-16:00 saatleri arasında ise öğleden sonra saat 14:00'de kayıt için poliklinik sekreterliğinde olmanız gerekmektedir
  • MHRS Devlet Hastaneleri üzerinden Online İnternet randevu almak için  alt kısımda bulunan randevu al butonuna tıklamanız yeterlidir. Acil Şifalar dileriz.


EmoticonEmoticon