Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıldan Ayrılıyor mu? Hürrem Dönecek mi?

 Hürrem Muhteşem Yüzyıl Dizisinden Ayrıldı mı? Kovuldu mu?
STAR ekranlarının en başarılı dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl izlenmek rekorları kırmaya devam ederken. Dizinin başrol oyuncularından Hürrem karakterini canlandıran Meryem Uzerli'nin diziden ayrıldığı haberi hızla yayıldı.
Edindiğimiz bilgiye göre, Son bölümde Muhteşem Süleyman lakaplı başarılı Osmanlı padişahi, Kanuni Sultan Süleyman’ı cariye olarak geldiği sarayda, Bilgiozetim.com nikah masasına oturtmayı başaran Hürrem Sultan, gerçek hayatta dizi için Kızıl renge boyalı saçlarının rengini değiştirmek istediğini söyledi. Dizi yönetmeni Taylan’dan “Devamlılığı olan bir projede buna izin veremem” cevabını aldı. Mantık olarak, eski döneme ait bir dizide saçınızın rengini değiştirme imkanınız yokken koskoca reyting rekorları kıran bir dizinin rezil ve dalga geçilecek bir hal alması hiç te hoş karşılanmaz.

 İzin alamayan Meryem Uzerli’nin ısrar etmesi sinirlenerek çok istiyorsan yap, “O zaman kadrodan ayrılırsın” şeklinde rest çekti.Şu anlık durum böyle, Meryem Uzerli Hürrem Muhteşem Yüzyıl'a dönecek mi? ileride göreceğiz.


EmoticonEmoticon