Açıköğretim 2013 Aöf Sınav Yeri Adres Değişikliği Tarihleri

AÖF 2013 Adres Değiştime ve Değişiklik Tarihleri hakkında bilgi. Her yıl olduğu gibi bu yılda Açıköğretim fakültesi sınav yeri değişikliği yapma hakkını kullanmak isteyen öğrenci kardeşlerimiz olacak. Bu konuda kendilerine yardımcı olmaya çalışacağız. Aöf 2013 sına büro, adres, sınav merkezi değişikliği kunusunda detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Açıköğretim sınav yeri değişikliği yapmak için talepte bulunacak adaylar akıllarına takılan soruları yorum bölümünden ilettikleri taktirde kendileri için gerekli araştırmaları yapık konumuza eklemeye çalışacağız. Yalnız öğrenci arkadaşlarımıza şunu belirtmek isteriz. Bilgiozetim.com Sınav yerleri okul veya üniversite belirlendikten sonra resmi işlemler başlatılır ve AÖF sınav yeri değişikliği yapılamaz.

Açıköğretim ara sınav ve final adres yeri değişiklikleri hakkında açıklama şu şekilde;

Geçtiğimiz yıl 16 Kasım 2012 Cuma günü öncesinde büro, adres, sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2012-2013 güz dönemi ara sınavına değişiklik talebinde bulundukları yeni sınav merkezlerinde girebilirler. İlgili tarihten sonra yapılan değişiklikler de ise güz dönemi, dönem sonu sınavı için geçerli olacaktır.

06 Ocak 2013 Perşembe günü mesai bitimine kadar  adres, büro, sınav merkezi değişikliği talebinde bulunan adaylar, 2012-2013 güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bu tarihten sonra değişiklik için başvuranlar ise bahar dönemi ara sınavı için geçerli olacaktır.

22 Mart 2013 Cuma gününe kadar adres, büro, sınav merkezi değişikliği yapan adaylar, 2012-2013 bahar dönemi ara sınavına ve ayrıca dönem sonu sınavına yeni sınav merkezleri üzerinden girebilirler. Bu tarihten sonra yapılan değişiklik talepleri ve yeni sınav yerleri ise  gelecek dönem için geçerli olacaktır.

Güz ve Bahar Dönemleri ara sınavı ve dönem sonu sınavları için adres, büro ve sınav merkezinizi değişikliği tapebinde bulunmak isterseniz belirtilen tarihler arasında https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ resmi adresi üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve şahsi şifreniz veya AÖF kayıt bürolarına şahsen başvuru yapabilirsiniz.


EmoticonEmoticon