Tatar Ramazan Öldü mü? Bülent İnan Diziden Ayrıldı mı? ATV Dizisi

Tatar Ramazan dizisi bitiyor mu? ATV ekranlarında yeni yayına giren sevilen dizi Tatat Ramazan, bundan yıllar önce 1990 senesinde, Türk sinemasının en başarılı isimlerinden biri olan Kadir İnanır tarafından hayata geçmişti. Tatar Ramazan 700 Kasaba, 70 Vilayet ve 7 Düvelde Namı duyulan bir karakter oldu... Dünyanın en delikanlı isimlerinden biri olan ve dürütslüğü nedeniyle, çirkef insanların kurduğu devlet içindeki devlet tarafından sürekli ezilmeye ve sindirilmeye çalışılmıştı.

İzlenme Rekorları kıran Tatat Ramazan Sinema filmi yıllar sonra ATV ekranlarında dizi halinde yayınlanan bir sinema filmi olarak tekrar ekranlara geldi. Bülent İnan'ın canlandırdığı "Tatar Ramazan" dizi filminde, yine
yılların aktörleri oyunculuk hünerlerini sergiliyor. Fakat dediğimiz gibi haksızlığı asla kaldıramayan Ramazan ezik insanların daima arkasında oldu. Bilgiozetim.com Sürgün yediği bütün hapishanelerde hep mazlumu korudu. Mahkum bile olsa devletin zaten cezasını kestiği tutukluların haklarını savunan Tatar, içeride de şirketleşmiş olan her kovuşta haraç toplayan "Abdulrahman çavuş" gibi ağa ya da reis olarak tanınan gaddarları karşısına aldı. Bununla birlikte de yine daha önceki cezaevlerinde olduğu gibi sözde kurulan düzeni bozduğu için de huzursuzluk verdiği gerekçesi ile sürgün yedi. Tuvalette, koridorda ya da hapishane bahçesinde volta attığı sırada taciz ve bışaklı, şişli saldırılara uğradı.
Yine garibanın arkasından bulunan Tatar Ramazan dizisinde kötü bir olay ile karşılaşabilir ve ölümle karşı karşıya gelebilir.


EmoticonEmoticon