Benim Hala Umudum Var Dizi Oyuncuları Kadrosu Konusu Star TV

2013 Star TV Benim hala umudum var oyuncu kadrosu, tanıtım fragmanı benim hala umudum var jenerik müziği de büyük ihtimalle Mazhar Alanson'un şarkısından esinlenilerek hazırlanan bir dizi olduğu düşüncelerini akıllara getiriyor. Eve Düşen Yıldırım dizisi Muazzaz olarak tanıdığımız daha sonra da Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisinde Hazal Kaya ayrıldıktan sonra başrol oynayan Gizem Karaca'nında başrollerinde oynayacağı yeni biri proje benim hala umudum var oyuncu kadrosu hangi kanalda, saat kaçta ne zaman başlıyor? gibi meraklı soruları da kısa süre içinde ekleyeceğiz. daha bir çok renkli ismin de bir araya geldiği dev bir çalışma olacağa benziyor.
 benim hala umudum var konusu Üvey bir baba ve üvey bir kardeş tarafından büyük eziyetler gören ve yaşadığı acılara rağmen hayatta sımsıkı tutunmasını ve bu durumdayken hayatının Bilgiozetim.com ilk  aşkı ile tattığı değerli mutluğu konu alıyor. Senarist Deniz Akçay'ın kalemiyle hazırlanan Benim Hala Umudum Var dizisinin yönetmenliğini ise Nisan Akman yapıyor.

Benim Hala Umudum Var Dizisi Oyuncuları kimler?

Gizem Karaca, İpek Elban, Nergis Çorakçı, Engin Şenkan, Elvan Dişli, Laçin Ceylan, Şükrü Özyıldız, Hakkı Erkök, Berk Oktay, Ali Erkazan.


Benim Hala Umudum Var dizisi oyuncuları biyografi ve vikipedi bilgilerini de sizler için yayınlayacağız.


EmoticonEmoticon