Facebook Dürtme Butonu Kaldırma Facede dürtmeyi iptal etme

Facebook kullanıcılarının sı karşılaştığı can sıkıcı sorunlardan biri de Facebook Dürtme olayıdır. yüzlerce, hatta binlerce şahsın sizi dürttüğünü bir düşünün, hele siz bir bayansanız erkek arkadaşınızın dürtülmeniz konusunda göstereceği tepkiyi hayal bile edemiyoruz.

Yazımızın devamında dünyanın en faal ve abone kitlesine sahip olan facebook.com üzerindeki sorunlarla ilgili bilgile sunmaya çalışacağız.İlerleyen yazılarımızda facebook diğer bilinmeyenleri hakkında da destek sunmaya çalışacağız.

Her zaman karşınıza çıkan yani özellikle bayan arkadaşlarımızı çılgına çeviren, falanca seni dürttü, sen bilgiozetim.com’u dürttün gibi face dürtme iptali ile ilgili vereceğimiz tek ayrıntı, profilinize ulaşım konusunda maksimum güvenlik ayarlarını yapmanızdır. Facede dürtme butounu iptal etme seçeneği yoktur. Fakat dediğimiz gibi arkadaşlarımın arkadaşları değil, yalnızca arkadaşlarım profilimi ziyaret etsin seçeneği işinizi görebilir. facebook dürtme nasıl geri alınır konusu hakkında da bilgi sunacağız.


EmoticonEmoticon