Facebook Hesabı Neden Kitlenir? Kapatılan Faceyi Açma Yöntemi

Facebook kullanıcılarının çoğu masumdur.. Hiç bir suçları yoktur. Daima facebook yönetimi suçludur. Kabahat hep zavallı facebook'undur. Bir bakıma öyledir. İki taraflı düşünmek gerekirse, kullanıcıya yapılan muamele iki yüzlülüktür. Birileri bütün gün facesinden sağa sola küfür eder, adult, erotik video ve fotoğraflar paylaşır. Onlara kimse dokunmaz.. (Uzun bir süre şanslıdırlar)
Siz gider bir gün dayanamayıp, biriyle özelden hararetli bir tartışmaya girersiniz ya da genel bir konuya biraz kızgın klavye erkeği edası ile argo kelimelerle zenginleştirilmiş bir  (bay, bayan fark etmez) yorum yazarsınız. Pat diye şimşekler çakı verir, hesabınız artık kapatılmıştır. Bir anda "hata oluştu lütfen sayfayı yenileyin"
uyarısı alırsınız ve artık faceden çıkmışsınızdır. Face giriş mailinizi yazarsınız, şifrenizi yazarsınız defalarca denersiniz fakat sonuç aynı, hesabınıza bir türlü giremezsiniz. Bunun neden tamamen facebook üyelik sözleşmesini kabul etmenizdir. Yani birinin size küfür veya hakaret etmesi sizin ona karşılık verebileceğiniz anlamına gelmez.
Buradan daha önce paylaştığımız Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Açılır? konusunu ziyaret edebilirsiniz. Face hesabı ile ilgili sorunu çözülmeyenler alt kısımdan yorum atsın.


EmoticonEmoticon