Facebook Hesabım Kilitlendi Nasıl Açabilirim 2014 Facem Kapandı!

2013 facebook hesabım geçici olarak durduruldu nasıl açarım?, facebookum güvenlik nedenleriyle face hesabın geçici olarak durduruldu uyarısı çözümü, Facebook hesabının kitlenmesi çözümü, arayışınıza bir kaç çözüm yöntemi sunmak istedik. Büyük ihtimalle sevgiliniz kıskançlık nedeniyle Facebook şifrenizi bızıklarken böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Ne yapmanız gerek gidip ağzına 2 tanem destekli patlatacaksınız.. :) O da bir ihtimal aslında ya neyse.
Hani üye olurken bütün şartlarını kabul ettiğiniz Facebook üyelik sözleşmesi varya onu baştan aşağı anlayacak şekilde okumanızı ve başınıza gelebilecek her türlü cezai yaptırım ya da hesap iptali gibi yasaklama nedenlerine karşı Bilgiozetim.com davranışlarınıza dikkat etmenizi öneririz.
 Ya da aman sanki önce de facebook mu vardı? diyerek sallayın gitsin bir daha da feys meys açmayın. Ama
ben küçük bir çocugum illa feysbuk diyorsanız yapacaklarınız şunlar;
 1- Kimlik doğrulama yönergelerinde sizlerden istenenleri doğru giriniz. Facebooku programlanmış spamcı bir yazılım değil insan olduğunuzu teyid edin.
 2- Dilerseniz 1 hafta kadar facebook neyim kullanmayı bırakıp, şifre kullanıcı adınızı hiç girmeden normale dönmesini bekleyin. 
 3- Face hesabınız hala açılmadıysa resmi destek maili disabled@facebook.com adresi üzerinden meramınızı anlatın. 
Facebook hesabınız hala açılmadıysa alt kısımdan yorum atarak TEPKİNİZİ GÖSTERİN!

1 yorum so far

benim facebook um da ayrı bir şey var mcaafe istiyor indir diyo indiriyorum yapıyorum olmuyor başka virüs programı ile yapsam olmaz mı mesela eset var eset nod 32 antivirüs var nasıl yaparım söylermisiniz ?


EmoticonEmoticon