Gardiyan Maaşları 2014 İnfaz Koruma Memuru Maaşı Ne Kadar?

Tarih 31 Mayıs 2013 Cuma 15 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2014 Gardiyanlık Maaşları Ne Kadar? Türkiye'de devlet işçi alımlarını arttırdı. Geçtiğimiz yıl itibarı ile alınmaya başlayan İnfaz Koruma Memurları Maaşı ne kadar? Nasıl gardiyan olunur? iş başvur formu doldur gibi aramalara edindiğimi bilgiler dahilinde açıklama getirmeye çalışacağız.
Adalet bakanlığı yeni işçi alımları kadrolu memur statüsünde mübaşir, teknik personel, şoför, katip ve ayrıca çok sayıda Gardiyanlık görevlisi yani infaz koruma memuru alımları haberleri ile birlikte bir çok işsizin yüzü Bilgiozetim.com güldü. İnfaz Korma Memuru olmak istiyorum Şartları nelerdir? nasıl kayıt olabilirim? diyorsanız en az lise mezunu olmalı ve son kpss sınavına girerek gerekli barajı aşmalı ve mülakat sınavlarında da başarılı olmalısınız.
Bekar İnfaz Koruma memuru Gardiyan Maaşları 10 kasım 2011 göreve başlayan kadrolu 11/1
dereceli memur maaşı 1540 TL olarak belirlenmiştir. Maaş farklılıkları, evlilik, yabancı dil bilgisi ve derecesine göre 2012 ocak ayı maaş değişiklikleri ve %3'lük zam sonucunda bir memurun maaşı 1700 TL. olarak belirlenmiştir. 2 yıllık yüksek okul mezunları 20 TL , 4 yıllık lisans mezunlarına 25 TL yabancı dil bilenlere 90 TL. Evli eşi çalışmayan memurlara 95. TL. çocuk sahihibi olanlara 30 TL. ek aile geçim bedeli ödenmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

15 yorum:

Adsız dedi ki...

dört yıllık mezunları için verilen 25 liralık fark gerçekten çok saçma.Bu farkın daha fazla olması gerekmektedir.

Caner Altıntaş dedi ki...

Keske 30 olsaydı fark 25 cok az

Adsız dedi ki...

beş tele frk için mi dört yıl okuyoz olucaz yani komik bi rakam.

Adsız dedi ki...

Caner saf misin

Adsız dedi ki...

4 yıl okumuşsun ama tl yazmayı öğrenememişsin cnm...

Adsız dedi ki...

birbirinizle uğrasmayın arkadaslarrrrr

Adsız dedi ki...

4 yıllık farkı 1000 tl olmalı

Adsız dedi ki...

4 yıllık okuyupta gardiyan olmayın sizde safmısınız

Adsız dedi ki...

4 yıllık fark 1000 tl olcakmıs oldu olcak sen hiç çalışma 4 yıl okudun diye maaşını eve göndersinler direk...

Adsız dedi ki...

bende gardıyan olmak ıstıyorum...On lisans mezunuyum.Mulakatlar nasıl oluyor zor mu acaba

sezgin zincirkıran dedi ki...

ben de infaz koruma memuru olmak istiyorum lise de okuyorum da kpss den kaç almam lazım söylermisiniz bide torpil ile mi oluyor bu iş

sezgin zincirkıran dedi ki...

bende infaz koruma memuru olmak istiyorum da lise deyim kpss den kaç alsam rahat atanabilirim bide torpil ile mi oluyor bu iş

sezgin zincirkıran dedi ki...

bende infaz koruma memuru olmak istiyorum da lise de okuyorum kpss den rahat atanabilmem için kaç puan almam lazım birde bunda torpil siz olmaz diyorlar dogrumu . Şimdiden teşekkürler bilgilendirirseniz sevinirim

Adsız dedi ki...

Sezgin aynen torpilin varsa girersin oralara kodaman çocuğu olman lazım yani "senin baban muhtar mı deyimi" gerçek oldu ;)

Adsız dedi ki...

2012 kpss94 puanım 74.654 ve yakın akrabalarım içinde hakım var 3 tane avukat var 2 doktor ögretmen polis arkadaslarım var yanı aklınıza gelen tüm memur çeşitlerinden çok şukur en az 2 tane yakınım var FAKAT günahtır onca garıbanın emeği geçmiş insanın hakkına girmek gecesını günüzüne katp ders calışanlar var onların hakkı yenmez ALLAH yedirmez de. beni dinlerseniz uzak durun torpil işinden. COK TESEKKR EDERİM SAYGINIZA ((ADANALI MULLA))

Yorum Gönder

Google'da Bizi Bulun DMCA.com