Gardiyan Maaşları 2015 İnfaz Koruma Memuru Maaşı Ne Kadar Alıyor

2016 Gardiyanlık Maaşları Ne Kadar? Türkiye'de devlet işçi alımlarını arttırdı. Geçtiğimiz yıl itibarı ile alınmaya başlayan İnfaz Koruma Memurları Maaşı ne kadar? Nasıl gardiyan olunur? iş başvur formu doldur gibi aramalara edindiğimi bilgiler dahilinde açıklama getirmeye çalışacağız.
Adalet bakanlığı yeni işçi alımları kadrolu memur statüsünde mübaşir, teknik personel, şoför, katip ve ayrıca çok sayıda Gardiyanlık görevlisi yani infaz koruma memuru alımları haberleri ile birlikte bir çok işsizin yüzü Bilgiozetim.com güldü. İnfaz Korma Memuru olmak istiyorum Şartları nelerdir? nasıl kayıt olabilirim? diyorsanız en az lise mezunu olmalı ve son kpss sınavına girerek gerekli barajı aşmalı ve mülakat sınavlarında da başarılı olmalısınız.
 
Bekar İnfaz Koruma memuru Gardiyan Maaşları 10 kasım 2011 göreve başlayan kadrolu 11/1 dereceli memur maaşı 1540 TL olarak belirlenmiştir. Maaş farklılıkları, evlilik, yabancı dil bilgisi ve derecesine göre 2012 ocak ayı maaş değişiklikleri ve %3'lük zam sonucunda bir memurun maaşı 1700 TL. olarak belirlenmiştir. 2 yıllık yüksek okul mezunları 20 TL , 4 yıllık lisans mezunlarına 25 TL yabancı dil bilenlere 90 TL. Evli eşi çalışmayan memurlara 95. TL. çocuk sahihibi olanlara 30 TL. ek aile geçim bedeli ödenmektedir.

16 yorum

dört yıllık mezunları için verilen 25 liralık fark gerçekten çok saçma.Bu farkın daha fazla olması gerekmektedir.

Keske 30 olsaydı fark 25 cok az

beş tele frk için mi dört yıl okuyoz olucaz yani komik bi rakam.

Caner saf misin

4 yıl okumuşsun ama tl yazmayı öğrenememişsin cnm...

birbirinizle uğrasmayın arkadaslarrrrr

sana çok koymuş galiba sende canım kelimesinin tükçe olduğunu unutup özentiler gibi kısaltma kullanmışsın canım :)

4 yıllık farkı 1000 tl olmalı

4 yıllık okuyupta gardiyan olmayın sizde safmısınız

4 yıllık fark 1000 tl olcakmıs oldu olcak sen hiç çalışma 4 yıl okudun diye maaşını eve göndersinler direk...

bende gardıyan olmak ıstıyorum...On lisans mezunuyum.Mulakatlar nasıl oluyor zor mu acaba

ben de infaz koruma memuru olmak istiyorum lise de okuyorum da kpss den kaç almam lazım söylermisiniz bide torpil ile mi oluyor bu iş

bende infaz koruma memuru olmak istiyorum da lise deyim kpss den kaç alsam rahat atanabilirim bide torpil ile mi oluyor bu iş

bende infaz koruma memuru olmak istiyorum da lise de okuyorum kpss den rahat atanabilmem için kaç puan almam lazım birde bunda torpil siz olmaz diyorlar dogrumu . Şimdiden teşekkürler bilgilendirirseniz sevinirim

Sezgin aynen torpilin varsa girersin oralara kodaman çocuğu olman lazım yani "senin baban muhtar mı deyimi" gerçek oldu ;)

2012 kpss94 puanım 74.654 ve yakın akrabalarım içinde hakım var 3 tane avukat var 2 doktor ögretmen polis arkadaslarım var yanı aklınıza gelen tüm memur çeşitlerinden çok şukur en az 2 tane yakınım var FAKAT günahtır onca garıbanın emeği geçmiş insanın hakkına girmek gecesını günüzüne katp ders calışanlar var onların hakkı yenmez ALLAH yedirmez de. beni dinlerseniz uzak durun torpil işinden. COK TESEKKR EDERİM SAYGINIZA ((ADANALI MULLA))


EmoticonEmoticon