Gardiyan Maaşları 2015 İnfaz Koruma Memuru Maaşı Ne Kadar Alıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2016 Gardiyanlık Maaşları Ne Kadar? Türkiye'de devlet işçi alımlarını arttırdı. Geçtiğimiz yıl itibarı ile alınmaya başlayan İnfaz Koruma Memurları Maaşı ne kadar? Nasıl gardiyan olunur? iş başvur formu doldur gibi aramalara edindiğimi bilgiler dahilinde açıklama getirmeye çalışacağız.
Adalet bakanlığı yeni işçi alımları kadrolu memur statüsünde mübaşir, teknik personel, şoför, katip ve ayrıca çok sayıda Gardiyanlık görevlisi yani infaz koruma memuru alımları haberleri ile birlikte bir çok işsizin yüzü Bilgiozetim.com güldü. İnfaz Korma Memuru olmak istiyorum Şartları nelerdir? nasıl kayıt olabilirim? diyorsanız en az lise mezunu olmalı ve son kpss sınavına girerek gerekli barajı aşmalı ve mülakat sınavlarında da başarılı olmalısınız.
 
Bekar İnfaz Koruma memuru Gardiyan Maaşları 10 kasım 2011 göreve başlayan kadrolu 11/1 dereceli memur maaşı 1540 TL olarak belirlenmiştir. Maaş farklılıkları, evlilik, yabancı dil bilgisi ve derecesine göre 2012 ocak ayı maaş değişiklikleri ve %3'lük zam sonucunda bir memurun maaşı 1700 TL. olarak belirlenmiştir. 2 yıllık yüksek okul mezunları 20 TL , 4 yıllık lisans mezunlarına 25 TL yabancı dil bilenlere 90 TL. Evli eşi çalışmayan memurlara 95. TL. çocuk sahihibi olanlara 30 TL. ek aile geçim bedeli ödenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Google

Google'da Bizi Bulun DMCA.com