2014 Halk Bankası Personel Alımı İş Başvuru Formu doldur

Halk Bankası 2015 işçi alımları sınav kayıtları hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bir çok branşta olmak üzere Halkbank Türkiye'nin çeşitli illerinde görevlendirilmek üzere eleman alımları yapacağını bildirdi. Sizlerde Bu bankanın bir parçası olarak görev yapmak istiyorsanız ve istenen şartlara uygun biri olduğunuzu düşünüyorsanız kesinlikle vakit kaybetmemenizi öneririz. Halk bankası işçi alımı şartları hakkında tüm detaylar yazımızın devamında mevcuttur. Ayrıca aklınıza takılan unsurlar ve öğürmek istediğiniz herhangi bir sorunuz olursa yorum kısmından iletebilirsiniz. Umuyoruz ki istediğiniz iş imkanına ve hayal ettiğiniz yaşam standarlarına kavuşabilirsiniz. Halk Bankası Banko Görevlisi ne iş yapar? Banko görevlisi maaşları ne kadar? ortalama 1200 TL maaş alabilirler ve vazife olarak ta makbuz keser, online havale işlemlerine bakarlar, yani banka da sizlerin işlerinizle ilgilenen gişe görevlileridirler.

Halk Bankası Başvuru Koşulları

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 4817 sayılı Yabancıların Çalışma İzinlerine sahip olduğunuz taktirde yabancı olarakta başvurabilirsiniz.
2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
3. Sicilinizin temiz olması. Ağır hapis cezası almak veya 6 aydan uzun süre hapis yatmak. Ya da af yasasından faydalanmış olsanız bile devlete karşı işlenen zimmet, ihtilas, sahtecilik, irtikap, rüşvet, hırsızlık, inancı kötüye kullanma, dolandırıcılık, hileli iflas gibi şeref ve haysiyeti kırıcı suçlar ayrıca, istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, ihaleye fesat karıştırma, kara para aklama, Devlet sırlarını açığa vurma gibi suçlardan sabıkalı olmak.
4. 01 Ocak 1983 ve sonrası doğumlu olmak,
5. Üniversite ya da fakültelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan bölümlerinden veya bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ya da yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olmak ya da sözlü sınav sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıf öğrencisi olmak,
6. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek, vücut veya akıl hastalığı ya da vücut sakatlığı gibi özrü bulunmamak, sağlık durumunun, Türkiye’nin her yerinde görev ve seyahat yapmaya elverişli olduğunu tam teşekküllü resmi bir sağlık kurumundan alınacak raporla belgelemek (Sağlık kurulu raporu giriş sınavını kazandıktan sonra verilebilir.)
7. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya yazılı sınav tarihi itibariyle erteletmiş olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,
8. Yapılacak inceleme ve araştırma sonucunda; sicil, tutum ve davranışları ile özgeçmişleri bakımından bankacılığa uygun bulunmak,

Halk Bankası Sınav Başvuru ve Mülakat Detayları

Sınav 09 Haziran 2013 Cumartesi günü Gazi Üniversitesi tarafından yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylardan sınav kayıtları için 40 TL sınav ücreti alınacaktır.
Kayıtlar ve başvuru ücretleri son ödeme tarihleri ve detayları, 04 Nisan 2013 Çarşamba saat 09.00’dan, 25. Nisan 2013 Çarşamba saat 17.00’ye kadar tüm Halk Bankası Şubelerinden başvuru yapacak olan adayın TC Kimlik Numarası, Adı ve Soyadı ve cep telefonu bilgileri belirtilerek yapılacaktır. EFT ve PTT üzerinden yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir.

Sınav ücretini yatıran adaylar Başvurularını 27 Nisan 2013 Cuma saat 17.00’ye kadar http://sinav.gazi.edu.tr adresinden yapacaklardır. 

2013 Halk Bankası Banko Personel Alımı iş Başvuru için verilen “Servis Görevlisi Giriş Sınavı Bilgi ve Başvuru Formu” üzerinde sizden istenen bilgiler tam ve noksansız olarak doldurulmalı. Son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf taranarak forma eklenmeli. Aksi halde başvurunız iptal edilir. Halk Bankası Sınav başvuruları sadece internet yapılabilecek. Şahsen veya mail yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.


EmoticonEmoticon