Meryem Uzerli Geri Dönecek mi? Neden Berlin'e Gitti?

Türkiye ve Dünya genelinde izlenme rekorları kıran başarılı Star TV dizisi Muhteşem Yüzyıl'da sürpriz bir çatlak meydana geldi. Dizinin olmazsa olmazlarından biri olan başarılı oyunucu Meryem Üzerli Türkiye'den ayrıldı. Muhteşem Yüzyıl Dizisi Hürrem Sultan rolünü canlandıran Meryem Uzerli Berlin'e gitti. 
Dizinin izleyicileri ise bu konuda resmen şok yaşamış durumda. Kimse Meryem Uzerli'nin neden diziden ayrılıp Almanya'ya gittiğini anlamış değil... Bir de enteresan başka bir durum var Hayran kitlesi epeyce fazla olan Muhteşem Yüzyıl 100. Bölümü Neden Yayınlanmadı? soruları da sorulmaya başladı. Herkesin canını fazlasıyla sıkan bu durumun netleşmesi beklenirken, fısıltı gazetesinde ise dizinin izleyicilerini hayal kırıklığına uğratacak haberler yayılmaya başladı. Sosyam medyanın başı çeken siteleri Facebook ve Twitter'da Hürrem Sultan'ın geri dönmeyeceği haberi fısıltı gazetesi olara yayılmaya başladı.
Edindiğimiz bilgilere göre, Meryem Uzerli’nin hastalığı dolayısıyla dizide oynayamamış.

İşte yayınlanmayan Muhteşem Yüzyıl 100. Bölümü Fragmanı Videosunu izlemeniz için yazımıza ekledik. Hürrem geri dönecek mi? gelişmeleri sizler için takip edip eklemeye devam edeceğiz.

1 yorum so far

Meryem uzerli gitti dizi bozuldu bence para teklifi yapsınlarda gelsin.


EmoticonEmoticon