Kanal D Doktorum Başvuru Formu 2013 Doktorum Seyirci olarak Katıl

Kanal D Doktorum Telefonları, Kanal D Doktorum İletişim adresi, Kanal D Doktorum mesaj gönder, Doktorum programına nasıl katılabilirim? diyen adaylara ayrıntılı olarak tüm iletişim adresi bilgilerini paylaşmak istedik.

Türkiye'de en sevilen ve güvenilen sağlık programlarından biri olan Doktorum programı hafta için her saba Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Sunumunu Zahide Yetiş ve başarılı Opr. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptığı Doktorum programı hafta içi her gün sabah saat 08.20- 11.30′da canlı olarak izleyici ile buluşuyor.
Yazımızın sonunda Doktorum programına seyirci olarak başvurmak isteyenler için kanal d resmi katılım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kanal D Doktorum Başvuru Formu Doldur

Doktorum Programına Seyirci olarak katılmak için Tıklayın
Doktorum Programına Hemen Soru Sormak için Tıklayın
Doktorum Programı Soru Bankası iletişim için Tıklayın
Doktorum e-mail adresi : doktorum@kanald.com.tr

Doktorum programı hakkında mesaj göndermek, soru sormak için yazımızın altındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

1 yorum so far

sevgili kanal D DOKTORUM PROGRAMI EKİBİ ÖNEMLİ BİR SAĞLIK SORUNU SEBEBİ İLE SİZE YAZIYORUM ÇOCUK YAŞLARIMDAN YAKLAŞIK 6 YAŞ İTİBARİ İLE BU ZAMAN ZARFI YANİ ŞU AN 25 YAŞINDAYIM GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI BANA YARDIMCI OLUN ELLERİM VE AYAKLARIMDA İNANILMAZ TERLEME VAR AMA ÇARA BULAMIYORUM BANA LÜTFEN KLAVUZ OLUN ÇALIŞIYORUM KALEM DAHİ TUTAMIYORUM ELLERİMİN ALTINA PEÇETELER KOYARAK YAZI YAZABİLİYORUM LÜTFEN CEVAP BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER


EmoticonEmoticon