Meryem Uzerli Diziden Ayrılıyor mu? Hürrem Dönecek mi?

Star TV ekranlarının son yıllarda yayınlanan en başarılı dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl'da hasta adam dönemine gelindi. Muhteşem Yüzyıl dizisi hürrem gelecek mi? Meryem Uzerli'nin yaşadığı bunalımlı günler nedeniyle, işi bırakma safhasına geldiği, yoğun iş temposunun yanı sıra bölüm başına kazandığı milyonlarca liralık servet konusunda da doyumsuz olduğu haberlerini okuduk.
Son zamanlarda magazin dünyasını epeyce meşgul eden bu Muhteşem Yüzyıl dizisi Türk izleyicileri de aşırı derecede etkilemeyi başardı. 

 Meryem Uzerli Neden  Tam Yaz Sezonunda Hastalandı?

Facebook ve Twitter yorumlarında ise Star TV yönetimi ve Muhteşem Yüzyıl dizi yapımcıları, ekstra reyting ve izleyici ilgisi çekmek için böyle bir oyuna kalkıştığı şeklinde. Yani Meryem Uzerli'nin diziden ayrılması ve hastalanarak apar topar Almanya'ya berline gitmesi tamamen bir kurgu.. Bilgiozetim.com Yani dinlenmek için zaten böyle bir plan hazırlanmış bir entrika ile izleyiciyi diziden soğutmamak böyle bir düzmece yaptılar. (Oyuncular büyük ihtimalle yaz tatilinin tadını çıkarıyorlar..)
Bu durumda izleyiciye düşen görev ise kısa süre içerisinde maymun iştahlılık yaparak Muhteşem Yüzyıl dizisini silip atması... Siz izleyicisiniz bilinçli olmalısınız dizi gelirine ve onların sizler sayesinde servet sahibi olmasına izin vermeyin.

Hürrem Meryem Uzerli Diziye Geri Dönecek

Muhtemelen Meryem Uzerli Almanya'dan dönecek ve Şehzadenin yanına giden hürrem ne zaman dünecek? tabili tatilin tadını çıkarıp, dinlendikten sonra kaldığı yerden entrikalarına ve düşmanca iki yüzlülüklerine devam edecek..

Meryem Uzerli Hastalığı Ne?

Dilerseniz Muhteşem Yüzyıl dizisi Hürrem karakteri ile başrol oynayan Meryem Uzerli "Tükenmişlik sendromu hastalığı nedir?" Belirtileri nelerdir? başlığını tıklayarak hastalığı hakkında bilgi alabilirsiniz.


EmoticonEmoticon