Meryem Uzerli Tükenmişlik Sendromu Hastalığı Belirtileri Tedavisi

Meryem uzerli hastalığı nedir? Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem rolü ile hayatının en büyük çıkışını yapan yarı alman, yarı türk oyuncu Meryem Uzerli, yoğun dizi çekimleri nedeni ile zor gunler yaşıyor. Kararsız ve tutarsız davranan, sürekli bitkin ve gergin olan ve negatif düşünen oyuncu Meryem Uzerli binlerce tl aylık maaş aldığı ATV projesi Muhteşem Yüzyıl Dizisinden ayrıldı. Bilgiozetim.com Geçtiğimiz günlerde doğduğu yer Almanya Berlin'e giden ve İstanbul'a dönmeyeceğini söyleyen oyuncu ya dizi yönetimi dava açarız şeklinde yanıt verdi. Bunun üzerine ise Meryem Uzerli "BEN ALMAN VATANDAŞIYIM" sizin kanunlarınız burada sökmez dedi. Yani ihanette ikinci nokta. Osmanlı'dan sonra 2. Hürrem vakası diye kayıtlara geçmesini talep ediyorum.
Dönelim oyuncunun hastalığına son zamanların en popüler arama terimlerinden biri Meryem Uzerli Tükenmişlik sendromu hastalığı nedir? neden olur? bulaşıcı mıdır? Meryem Uzerli ölecek mi? bu hastalığa yakalanırsak ne yapmalıyıyız? Yoğun bir temposu ve çalışma hayatının meydana getirdiği getirdiği aşırı stresle beraber, kazanç ne olursa olsun maddi ve manevi doyuma ulaşamama durumudur. Ve bunun sonucu olarakta Tükenmişlik sendromu nda mesleğe karşı duyarsızlaşma meydana gelir. Yaptığınız işten nefret edersiniz. Burada ne işim var şeklinde sitem edersiniz. İsteksizlik ve aşırı güven kaybı ile bilrikte kızgınlık, gerginlik, mutsuzluk normalin üstüne çıkıyor. Bir ne bunalım haline girilerek sosya çevre ile bağ neredeyse tamamen kesilir.

Bununla birlikte. sürekli tekrarlayan kronik yorgunluk hissi, kaslarda gerilme, buna bağlı baş ve boyun ağrıları, gastrointestinal sorunlar türüyor. Dinlenememeyi tetikleyen düzensiz uyku veya uykusuzluk meydana geliyor. Bunun ilacı ise iyi bir dinlenme ve yakınlarla birlikte olma.


EmoticonEmoticon