Pis Yedili Zeki ve Orço Öldü mü? Burak Alkaş Ümit Erlim Yaşıyor mu?

Pis 7'li Zeki Öldü mü? Pis Yedili Orço Öldü mü? soruları almış başını gidiyor. Bir çok gencin hayatından kesitlerin sunulduğu sevilen gençlik dizisi Piz Yedili'de Zeki, Orço karakterini büyük bir başarı ile canlandıran genç oyuncu kardeşlerimiz Burak Alkaş Ümit Erlim hayatını kaybetti! söylentileri almış başını gidiyor.

Pis Yedili dizisinin sevilen oyuncularından Orço (Burak Alkaş) ve Zeki (Ümit Erlim) kaza geçirerek öldüler mi?
İzleyenler, dizinin kolikleri bu haberleri internet üzerinden çılgınlar giri araştırıyorlar. Severek izlenen Pis Yedili Dizininin oyuncuları öldü mü? Bü söylentiler nereden çıktı ve neden bu kadar büyüdü? herkez çiddi bir biçimde bu acıların doğruluğunu araştıyor. Birbirinden matrak karakterlerle kısa sürede kendisini izletmeyi başaran komedi, eğlence türü dizide şarkıları ve komik tavırları ile kendisini kabul ettiren ve yokluğu gibi bir durumda karşılaşıldığında seyirciyi neredeyse tamamen diziden soğutabilecek karakterlerden olan Zeki ve Orço hakkında ortalığa çıkan öldü dedikodularına son vermek istedik.


Değerli takipçilerimiz bu çıkan haberlerin giç birini ciddiye almamanızı tavsiye ediyoruz. Kesinlikle asparagas söylentilerdir. Birilerinin ortaya attığı fısıltı gazetesi söylentilerinden başka birşey değildir. Sorunuzun yanıtı Pis Yedili Zeki, Pis Yedili Orçü, Ümit Erlim ve Burak Alkaş ölmedi ikiside yaşıyor.


EmoticonEmoticon