Skype Maillere Nasıl Bakılır? Skypede Gelen Mailleri Okuma

Skype Kullanıcıları, Windows Live, ya da Msn Messenger olarak bilinen dünyanın en yaygın görüntülü chat servislerinden biri olan Microsoft hizmetinin kapatılması ile Skype kullanmaya mahkum edildi. Yaklaşık 10 yıldır sürekli olarak, neredeyse aynı formatta bir program kullanan insanın hiç tanımadığı bir sisteme geçişi epeyce zor olur.
Hala Msn-Skype birleştirme gibi arayışlar mevcuttur. Ayrı can sıkıcı bir durum ise skype hotmail mesajlara nasıl bakılır? sorularının ya da skype de maillere nasıl bakılır? gibi arayışların havada uçuşmasıdır. Değerli takipçilerimiz hala bu konuda sorun yaşayanlar ve çözüm arayanlar varsa çözüm yolu olarak kesin sonucu önereceğiz.
Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi Microsoft firması sadece Msn Messenger hizmeti sunduğu programı kapatıyor. Yani Google'a hotmail, ya da msn yazdığınızda karşınıza çıkan Outlook sayfası üzerinden maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Outook Mailleri kontrol etmek için için burayı ziyaret ediniz.

Hotmail Mesajlara Nerden Bakılır? Msn Skype de Maillere Nasıl Bakılır? Outlook'a giril yaptıktan sonra daha önce maillerinizi nasıl kontrol ediyorsanız aynı şekilde hesabınıza girerek gelen e-posta iletilerini görebilir, okuyabilir, silebilir veya yanıtlayabilirsiniz. Skype maillere bakma konusu hakkında aklınıza takılanları yorum bölümünden sorabilirsiniz.


EmoticonEmoticon