Süperbia Hileleri superbia para hilesi Süper Bia Hile Kodları

Disney Channel Türkiye'nin web sitesinin en sevilen eğlencelerinden biri olan 2013 süperbia oyunu çocukları kısa sürede kendine bağlamayı başardı. Geçtiğimiz yıl yaz tatili döneminde miniklerin beğenisine sunulan eğlence tarzı bu sunum etkinlik hiç şüphesiz kanalında izlenmesine %100 bir artış sağladı. Minikleri müthiş derecede kendini bağlayan süper bia oyunu hakkında sizlere biraz bilgi sunmak istedik. Dilerseniz Süperbia paylaşım kodu sayesinde sizlerle arkadaşlarınızla hediye takası yapabilir, elinizde olmayan kıyafetleri ve araç gereci alabilirsiniz. Bilgiozetim.com Ayrıca oyuna ayrı bir boyut katan kısa sürede hızlı level atlamanızı sağlayan ya da istediğiniz eşyayı satın almanızı sağlayan süperbia para hilesini sizlere sunacağız.
Eğlencenin 2012-2013 yılları arasında adresi halini alan disney channel Türkiye sayfasında ayrıca okul öncesi eğitim ve eğlendirerek öğretme etkinlikleri de var. Bu oyun haricinde çeşitli diziler, sinema filmleri de mevcut. Nedir bunlar hemen hatırlatalım. Sizlerinde yorumlarınızla renklendirebileceğimiz dev bir eğlence arşivinde bir kaç örnek sunalım.
Disney Channel yayın akışı, Haydi Çalkala stüdyosu, Zack ve Cody Güvertede programı, Ella ve Max sanal evinizi tanımamıza yardımcı olurken, Yetenek Çiftliği de kendimizi yeniden tanımamıza yarcımcı olacak. Değerli kardeşlerimiz. Sunduğumuz kodlar sadece Almanca süperbia adresinde çalışıyor. http://www.disney.de/superbia/index.jsp sitesine girerek haritaya girin, bonus codes’a kısmına alttaki süperbia hile kodlarından istediğinizi ekleyin

Disney Süperbia Hileleri Video Anlatım İzle

2013 Güncel Süperbia Hile Kodları  

aztec- 3000 altıın wacky- yetenek çiftliği dolabı wizwd- waverly büyücüleri asası
ricos- miley’nin atı
dryan- jessie abajur
cdcsn- so random ışıkları
pjdun- teddy’nin kamerası
sstip- zack ve cody gemi penceresi
2take- austin’in altın heykeli

samba- cece’nin laptopu

3 yorum

ama ben bunları önceden indirdim ki daha yeni şeyler istiyorum.......
hem her bir yere baktım ama bir şey bulamadım bana çabuk hile kodundan bulun lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ama ben bunları girdim sadece 1 ya da 2 tanesi giriyor bana başka hile kodları lazım!!!!!!!!!!!!1

Paylaşım kodum; 647Mirket532 Ekleyin hediye verin ve odamı beğenin bende yapıyım :)


EmoticonEmoticon