2016 Wolfteam Bedava çar Nakitli Rütbeli Bansız Char Şifreleri Yeni Güncel

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2017 yeni bedava bazı Facebook wolfteam özel taklalı çar ec set ve unutulmuş, terk edilmiş, kullanılmayan nakitli çarlar veya wolfteam bedava çarlar şifreleri 2015 son Wolfteam rütbeli çar hesapları bedava hileli Aqw wolfteam çar çalma programı indir arayışları da oluyor, papatya beleş ban yememiş wolfteam karakterleri. 2016 wolfteam bedava charlar internet dünyasında en çok oynanan oyun. Wolf team hesapları neler bilmek istiyorsanız wolfteam şifre değiştirilmemiş çarlar ve şifreleri listesi yazımıza eklendi Ban yememeş çarlar hakkındaki bulduğumuz ve wolfteam parasız charlar banlanmamış papatya general üst teğmen kartal yarbay binbaşı yüzbaşı olanlar resmen altın değerinde parasız nakit çar parolaları peşi sıra armağan general rütbeli çar sizleri büyük külfetlerden kurtarabilir. Eğer hala Bedava çar nelerdir? bilmiyorsanız yani aktaralım. Oyuna en baştan ezik bir karakterle adım atmak istemiyorsanız işte ayrıca devreye giren hak sahibi tarafınca açılmış oynanmış ve ondan sonra da ayrılarak edilmiş yabancı ya da Türk antik oyun hesaplardır. Yani kullanıcı ismi ve şifresi artık etken şekilde web üstünde başkalarının tüketimine sunulmuş hesalardır. http://Bilgiozetim.com böylece ferdin oynamayı bıraktığı bu hesabı kullanarak sizler devam edebilirsiniz. Listemizin alt bölgesinde wolfteam parasız çar hesapları malumatlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz sizlerde bildiğiniz elinizde olan bu parasız char parolalarını alt kısımdaki yorum kısmından öteki oyun severler ile paylaşabilir ve kullanmalarını sağlamanız mümkün.

Wolfteam bilim-kurgusal özelliği yönünden DVOFPS sevenlere yeni bir nefes olmuş. Oyunda oynanabilir bir fazla mod yer alıyor. Filmlerde gördüğümüz Kurt erkeklerin tersine hırçın ve süratli olan Kurt adamları denetim edebiliyor rakiplerimizin ensesine pençe darbesini indirebiliyoruz. Ama bu halde olmaz ben insandan vazgeçemem diyenler için Askerleride seçme şansına sahibiz. Eğer Counter Strike ve Half Life oynamaktan bıktıysanız ve yeni tecrübeler arıyorsanız Wolfteam size ilaç benzer biçimde varacak!


Wolfteam Hikaye Konusu

Yakın vakitte salt adem evladı sıhhatini bulma savunma ve yaşatma araştırmaları esnasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen bazı insanoğlu ortaya çıkarıldı.
Bu kişilerin çoğunun muhteşem fizyolojik performans yayınlayan atletler ve paralı askerler olduğu meydana geldi ve hepsinin öteki insanlardan daha fazla kısa bir hayat zamanı olduğu saptandı.
"Epoxyn" isminde yeni ilacını DNA'ları kurtlara andıran kişilerin iyileştirilmesi için satışa çıkaran internasyonal firmalar grubu Pfien bununla beraber tümüyle aksi reaksiyon meydana getiren "Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir saklılık içerisinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı.
Fransız Ordusu "WolfTeam" kısaca Kurt Takımı isminde 2. Yabancı Lejyon olarak da mevcut olan yeni ve hususi bir kuvvet kurdu. Kurulan bu tayfa için dünya genelinde incelemeler meydana getiren Fransız Ordusu buldukları hususi birliklerle Wolfteam’i her geçen gün güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kaidesi sıradan bir fizik testinden geçmek ve "Anti-Epoxyn"e ahenkli olunup olunmadığını kestirmek için meydana getirilen kan testiydi. "Yabancı Lejyonlar" kaidelerine göre Lejyona alınan birliklerin yaşları fizyolojik yetenekleri ve şahsı devletlerinde legal bulunmayan çalışmalara bulaşıp bulaşmadıkları rastgele bir kıymet taşımıyordu.
"WolfTeam"’in müessese gayesi Anti Epoxyn’in meydana getirdiği kuvvet ile insanüstü performans yayınlayan askeri metotlar ve casusluk şeklinde stratejilerde dünya genelinde rakibi bulunmayan hususi bir cenk örgütü vaziyetine gelmekti.
"WolfTeam"in ünü daima büyüdü fakat vakit ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını ayrım etti. WolfTeam takımındakiler sorumluluklarını tamamladıktan sonrasında lüzumsuz cinayetler işliyorlar savaştıkları kesimi darmadağın ediyorlar ve bir kez kan banyosu başladığında hiçbir buyruğa itaat etmiyorlardı.
Her "WolfTeam"in bir öncüsü ulaştı ve tayfa üyeleri liderlerine noksansız olarak itaat arzu zorundaydı. Ama zaman içinde"WolfTeam" savaşçılarının aşama ile orantılı bulunmayan bir dizi içi ayarı oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn'in bir yan tesiri bulunduğunu düşündü ve Pfien ile beraber inceleme başlattı.
Bir gün yedi "WolfTeam" üyesi harp kesimi haricinde birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien'in araştırmacıları mevzuyu çözüme ulaştırmak için kesime sevk edildiler fakat suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonrasında bütün "WolfTeam" üyeleri silahlı güç ile bağlarını kopardılar.
"WolfTeam" üyeleri artık askeriyeden hür paralı askerler olarak hayatlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu'nun kendilerini kovalamasına aksi bütün kuvvetleri ile savaşıyorlar.

Wolfteam Kurtlar

İnsan üzeri hamleler ve olağanüstü bir serüven!
Tırman! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar!
Çok çok mermi yiyip ölmeyip kişileri keskin pençeleri ile öldürüyorlar.
Bir defa dönüşüm yaşadıktan sonrasında muhtelif yakın kavga taktikleri ile savaşıyorlar ve insanüstü performans gösteriyorlar.
Savaş çevresinde kurtların varlığı harp halini farklı hale getiren bir oluşumdur.
Oyun içinde Kurt'a ne vakit dönüşeceğinizi kendiniz belirlersiniz. Bu nedenle oyun içinde karanlıkta ne süre büyük yaratıklarla karşılacağınızı evvelinde bilememek oldukca korkulu meydana gelecek. Oyunun anne ana konusu insanoğlu ve kurtlar arasındaki cenk; ve bu cenk sırasındaki can verme ve öldürme mücadelisinde mevcud kişilerin; ihtişamla varan kurtlara aksi ölüm-beka oyunudur.
İnsanlar birlik içerisinde hareket edecek ve yaşamda kalmak için savaşım gösterecekler ilgili dönemde ise Kurtlar kişilerin dikkatini suskunluk içerisinde bozacaklar. Kurtlar kişileri ancak elleri ile öldürme yetisine sahipler. Ancak mutasyon esnasında mutasyona uğrayan kişiliğin nitelikleri birbirinden değişim izah edebilir. Orijinal kurt kabiliyetlerinin üzerine yeni kabiliyetler edinme şansına sahipsiniz.
Bir farklı olarak söylemle kurda dönüşüm yeni cenk taktikleri ve doğa üzeri kabiliyetleri kullanmanıza imkan sağlayacak.

Wolfteam Silahlar

Görevler sırasında muhtelif silahları kullanma hakkına sahipsiniz.
WolfTeam muhtelif silahları kullanma seçeneğini size bırakıyor.
Eski senelerden kalma zamanı geçmiş silahların beraberinde çağıl silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile savaşabilirsiniz. Her silahın şahsına has yetenekleri bulunmaktadır. WP ekipman sistemi size daha fazla evvelinde yaşamadığınız bir tecrübe yaşatacak. Bu yeni sistem sizi felaket harekatının dünyası ile tanıştırmaya varıyor.
Hasar verme oranları; menzilinize ve ateş edilen mühimmatın kalitesine göre değişim izah edebilir. Bir diğer entresan tercihiniz şahsı silahınızı şahsı tarzınızı kullanarak oluşturmaktır. WolfTeam ek olarak hususi birtakım haritalarda tek bir oyuncu tarafınca bitirilemeyen 2 yahut 3 oyuncunun dayanışmasını mecburi vaziyete getiren bir yapıya haiz.

İnsan üzeri hamleler ve olağanüstü bir serüven!
Tırman! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar!
Çok oldukça mermi yiyip ölmeyip kişileri keskin pençeleri ile öldürüyorlar.
Bir kez dönüşüm yaşadıktan sonrasında muhtelif yakın kavga taktikleri ile savaşıyorlar ve insanüstü performans gösteriyorlar.
Savaş çevresinde kurtların varlığı cenk halini farklı hale getiren bir oluşumdur.
Oyun içinde Kurt'a ne süre dönüşeceğinizi kendiniz belirlersiniz. Bu nedenle oyun içinde karanlıkta ne vakit büyük yaratıklarla karşılacağınızı evvel bilememek oldukca korkulu meydana gelecek. Oyunun anne ana konusu insanoğlu ve kurtlar arasındaki harp; ve bu cenk sırasındaki can verme ve öldürme mücadelisinde mevcud kişilerin; ihtişamla varan kurtlara aksi ölüm-beka oyunudur.
İnsanlar birlik içerisinde hareket edecek ve yaşamda kalmak için savaşım gösterecekler ilgili dönemde ise Kurtlar kişilerin dikkatini suskunluk içerisinde bozacaklar. Kurtlar kişileri ancak elleri ile öldürme yetisine sahipler. Ancak mutasyon esnasında mutasyona uğrayan kişiliğin nitelikleri birbirinden değişim izah edebilir. Orijinal kurt kabiliyetlerinin üzerine yeni kabiliyetler edinme şansına sahipsiniz.
Bir farklı olarak söylemle kurda dönüşüm yeni cenk taktikleri ve doğa üzeri kabiliyetleri kullanmanıza imkan sağlayacak.

Oyun Modları

Bir fazlaca tür oyun oynama modlarının keyfine varın İşgal Modu ÖlümMaçı Modu Yıkım Modu Kurt İşgali Modu Ex-İşgal ModuKurtAvı

İŞGAL MODU

Haritada 5 üs mevcut ve verilen vakit içinde hangi güruh her birini yahut daha fazla fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur.
Oyuncular Üs çevresinde kaldıkça Üs'sün Yöneticisi el değiştirir. Ne değin çok cenkçi bir üste toplanırsa o değin süratli işgal edersiniz.
Üs ehemmiyet sıralamalarına göre her Üs'sün ele geçirebilme ehemmiyeti ve lüzumlu vakit gereksinimi bu koşullara göre farklılık gösterir.

ÖLÜM OYUNU MODU

Oyunda hangi tayfa daha çok öldürme puanına sahipse oyunu kazanır
Oyunda en oldukca öldürme puanına haiz oyuncuya 'Kral' ünvanı verilir ve şayet Kral'ı öldürürseniz 2 öldürme puanı kazanırsınız.

YIKIM MODU

Kırmızı Takım bomba kesimine bomba koyur ve bomba patlayana değin kesimi korunmak konumundadır.
Mavi Takım bombanın yerleştirilmesini önlemeye çalışacak. Bir kere bomba yerleştirildiğinde Mavi Takım bombayı imha arzulamak için cenk etmek mecburiyetinde meydana gelecek.
Bomba patlamadan ilkin hangi güruh rakibinin bütün üyelerini yok ederse oyunu kazanmış sayılır.
Bomba patladığında Kırmızı Takım kazanır.
Bomba imha edildiğinde Mavi Takım kazanır.

KURT İŞGALİ MODU

Haritada 5 üs mevcut ve verilen süre içinde hangi güruh her birini ya da daha da fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur.
Kırmızı Takım İnsan Mavi Takım Kurt'lardan kaynaklanır.

EX-İŞGAL MODU

İnsanların ve Kurtların omuz omuza savaştığı bir türdür EX-İşgal Modu. En kuvvetli taktik en kuvvetli tayfa birleşiminden geçer.
Tüm 5 karargahı da yakalayan güruh oyunu kazanır. Sınırlı vakitte en oldukça karargah eline geçiren güruh kazanır. Büyük öneme haiz bir karargahı ele dercetmek daha fazla vakit alacaktır. Bu vaziyette kurt ve kişilerin omuz omuza mükemmel bir taktik oluşturmaları şarttır.
* Eğer 2 tayfa da denk numarada karargaha sahipse oyun balans çalışmaz hale gelene kadar sürer.

YIKIM S2 MODU

İnsana ters kurtların felaket modu. Kırmızı güruh adem oğlu mavi tayfa kurt. Düşmanın yolunu kesip felaket için kafi tarihi ilçenin.
Kırmızı güruh belirlenen kesime patlayıcıları yerleştirirken mavı güruh da orayı korumaya çalışır. Eğer bomba yerleştirilmezse aksi ekibi yokeden güruh kazanır. Eğer belirlenen zamanla bomba yerleştirilmezse mavi takımyerleştirilir ve patlaması sağlanırsa al güruh kazanır. Eğer bomba imha edilirse mavi tayfa kazanır.


UYKU MODU

Uyku Modu düşmanları uyuttuğunuz ve tayfa arkadaşlarınızı uyandırdığınız bir bölümdür. Takım dostlarını uyandır! Takım oyunu bu modda kazanmanın tek yoludur.
Karşı takımdaki bütün aktörleri öldüren tayfa kazanır. Sınırlı vakitte en fazla üyesi yaşamda olan güruh kazanır. Hayatta kalan bireyler şahsı tayfa dostlarını uyandırabilirler. Takım arkadaşınızı uyandırmaya çalışırken vurulmamaya özen gösterin.
* Eğer vakit nihayetinde 2 tayfa da denk numarada üyeye sahipse oyun balans çalışmaz hale gelene kadar süre gelir.

BIÇAK MODU

Bu modda oyuncu bir tek bıçak kullanabilir. "Silah Ayarla Seçeneği" monitörü var olmamaktadır.

TABANCA MODU

Bu modda oyuncu ancak anne tabanca haricinde bir fazladan silahla silah kullanabilir.

SNIPER MODU

Bu modda oyuncu anne tabanca olarak bir tek sniper kullanabilir. Silah seçme görüntü veren kısmında esas bir sniper seti bulunmaktadır.

HARİTALAR

COVOLT KÖPRÜSÜ


Harita iriliği: Orta 8'e 8.
Açıklama: Covolt Köprüsü Roxanne ve Avrupa içinde bir konrol noktasıdır.Bu köprü daha önce uyuşturucu ticareti için kullanılıyordu bundan dolayı her 2 devlet bu köprünün geçişi için extra tedbir elde etmiş durumdalar. Köprünün her 2 ucunda geçişi durdurmak için savunma silahları yerleştirilmiş halde.

PAIEN LABORATUVARI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Burası Paien'in kalıtsal rahatsızlıkların tedavilerini geliştirdiği Uzak Asya'da yer alan bir laboratuvardır. Paien bir hayli legal bulunmayan deneyler gerçekleştirdiği için laboratuvarlarını alttan alta yönetibildikleri izole edilmiş bir kesime kurmuşlar. Burası bununla birlikte antik süreden kalma Kurt DNA'larının ilk bulunmuş olduğu inceleme yeri ve WolfTeam'in ilk mensuplarının yetiştirildiği bölgedir.

KURT ŞEHRİ

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Burası Alaska'da akaryakıt çıkan kesimlerinden birine yakın endüstriyel bir şehirdir. Petrol bittikten sonrasında işçiler şehri ayrılarak ettiler ve kent hayalet bir şehire dönüştü. Petrol boruları kentin her mahalinde hala bulunmakta ve çevrede alakalı nesneler yer alıyor.

İSTASYON

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : Bu sisli ve yüksek rakımlı kentin tam ortasında bir tren yolu mevcut. Şehrin içine basın ve siviller İsviçre Ordusu tarafınca alınmıyor. Tren istasyonunun tam ortasında bir oldukca durdurulmuş ve yağmalanmış trenler bulunmakta bir taneside Afrika'lı teröristlerin iç kısma sokmak istedikleri nükleer bomba dolu bir tren.

SAVAŞ ALANI

Harita Büyüklüğü : Küçük 8'e 8.
Açıklama : Kurt DNA'ları kalıntılarının yer aldığı bölgeden uzak bulunmayan bir yerde bir diğer antik harabe fazlaca bulunmuş oldu. Bu bölge eski dönemlerde Kurt'ların cenk için eğitildiği ve harp provaları meydana getirdiği bir yerdir. Bu kesimde antik teknoloji kullanılarak yüksek bir arazide meydana getirilen çok önemli bir taş akşamları harp yapabilmenize imkan sağlayacak.

İKİ TAPINAK

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : Fransız Ordusu tarafınca yer alan antik kalıntılar alanı. Burası bununla birlikte Kurt'ların özgün vücutlarının Paien'e verildiği yerdir. Bölge Klan'lar tarafınca mukaddes sayılır. Ancak Klan'lardan kuvvetli olmak istiyen polisler kendilerini açığa çıkarmamak için İki Tapınak'ı yıkmak istiyorlar.

Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

ÜS KODU 3275

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : ÜS 3275 Fransız Ordusu'nun gizli saklı operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam'in ilk üyeleri bu kampta tahsil gözlemlediler. Arazide tahsil tesisleri ve ufak bir laboratuvar da yer alıyor. Üs şu an kapalıdır.

Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

GİRİŞ

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : ÜS 3275 Fransız Ordusu'nun gizli saklı operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam'in ilk üyeleri bu kampta öğrenim farkettiler. Arazide öğrenim tesisleri ve minik bir laboratuvar da yer alıyor. Üs şu an kapalıdır.

Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

DEPO

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : Klan'lar mensup toplamak ve fazla kuvvetli olmak için Anti-Epoxyn'e lüzum duyarlar fakat Paien işler rayından çıktıktan sonrasında nesnenin imalatını durdurmuştu. Bu kargaşalık içinde Paien'in verecek imalat Anti-Epoxyn'leri bir kaç farklı inceleme merkezinden çalınmış ve şu anda bir hayli Klan şahsı Anti-Epoxyn'inlerini ele koymak için bütün kuvvetleriyle savaşıyorlar. Kalan Anti-Epoxyn'in büyük bir dozu Fransa'da Carcassonne kalesinde savunmaktadır.

Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

NÜKLEER SANTRAL

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Kuzey Avrupa'da yeni kurulan bir yönetim olan Roxanne'in yer alması zor bir kesime yapmak edilmiş nükleer santrali. Ayrılıkçı takımlar santrale ters atalarda bulunmuşlar ve bu sebepten ötürü yönetim Kurt Klan'larına bu coğrafyanın müdafaa sorumluluğunu vermişti. Ayrılıkçılar santrali birkaç kez elde etmeye çalışmışlar fakat Kurt Klan'larının fevkalade kuvveti bu saldırıyı geri püskürtmüştü. En nihayetinde Ayrılıkçılar Kurt Klan'ları ile anlaştılar ve yeni bir santral oluşturmaya hüküm verdiler ve şimdide Klan'lar santrali tek başlarına ele dercetmek için birbirleriyle savaşım ediyorlar.

ZEPLİN

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Birinci Dünya Savaşı'nda tüketilen Zeplin'lerin hatırasına Almanya'nın kabul edilen şirketlerinden Siemens askeri emele hizmet eden ve kuvvetli motoru ile tutuşmaz nesne giyim güvenliği sağlanarak imal edilen "NeoZeplin"'i etmek etti. NeoZeplin Almanya ve İngiltere içinde adem evladı ve araç-gereç nakliyat seferlerine başladı. Bir Almanya - İngiltere hattı seferi esnasında teröristler yüksek oranda tabanca ve bomba taşıyan Zeplin'i kaçırdılar. Teröristlerin gayesi 1. Dünya savaşı esnasında Almanya'nın İngiltere'yi havadan bombaladığı şeklinde İngiltere'yi bombalamak. Şu anda Zeplin Dover Boğazı'ndan geçmek suretiyle olduğu halde Zeplin'i uzaktan imha arzu olanaksız görünüyor şu sebeple Zeplin'in içinde dünya genelinde bir hayli VIP bulunmakta.

GÜL

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : "Gül" isminde olan Yunanistan'ın Rodos adasında yer alan yat fabrikası şu anda bakım ve onarımdan geçiyor. Paien'in başkanı suikaste kurban yol aldı ve Epoxyn formülleri Rose'da gizli tutuluyor. Yat Fabrikasına sızın. Epoxyn'leri ele geçirin ya da tamamını imha edin.

TREN FABRİKASI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Latin ABD'nın en büyük uyuşturucu müstahsil ülkesi olan Kolombiya uyuşturucu kartelleri ve isyancıları bastırmak için 4 ay devam eden "Beyaz Kurşun" operasyonunu başlatmıştı. İsyankarlar ve uyuşturucu kartelleri WolfTeam Klan'larını bu vazife için tuttular ve 2021 senesinde başarıya ulaştılar. Bu vaziyete rağmen Kolombiya hükümeti Klan'lardan birisini ters savaşım için kiraladı. 17 Ekim 2021 senesinde Bogota tren istasyonunda büyük bir uyuşturucu partisi yakalandı ve bu uyuşturucu parasının kartellerin isyancıları desteklemek için kullanacağı meydana geldi. Uyuşturucu karteli treni tekrar elde etti ve treni diğer bir istikamete göndermeye çalışıyor. Kolombiya hükümeti'nin güçleri trenin koruması ile görevliydiler fakat WolfTeam Klan'ları tarafınca yok edildiler. Bir ters hamle olarak hükümet Klan'lardan birisini bu işe el geçirmek şahsına yeniden kiraladı.

DONMUŞ ŞEHİR

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : ABD'da yer alan Çok Uluslu Silah Şirketi GD F-Bomb isminde bir bomba üretti. F-Bomb patladığında binalardaki ve canlılardaki sıcaklığı emerek bütün ısıyı düşürdü. F-Bomblar'dan biri patladığında öteki 3 tanesinin kesimi tespit edilemedi ve yitik olduğu anlaşıldı. Diğer 3 F-Bomb'u icad etmek için harp başlıyor.

SARAY

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Tüm Asya'daki savaşların sırrı Japonya Kyoto'daki bu kesimde yatıyordu. Bu gücün kırılması ile harp Asya'dan çıkıp diğer bölgelere yönlendirilebilirdi. Bazı klanlar bu coğrafyanın savunması lazım olduğuna inanırken ötekiler ise buranın yokedilmesi lazım olduğuna inanıyorlar. Klanlar arası harp başlıyor.

SOKAK

Harita Büyüklüğü : Küçük 8'e 8.
Açıklama : Axion isminde anarşist grubu ücret kazanmak için Meksika'da uyuşturucu satışı yapıyordu ve aniden bu yer uyuşturucu trafiğinin merkezi oldu. Meksika hükümeti uyuşturucu ticaretinin illegal bulunduğunu açıkladığında bütün bu ticaretin merkezinin Mazatlan (liman kenti) kesmindeki bir sokak bulunduğunu keşfetti ve bu kesimi ağartmak için klanları kiraladı.

SAVAŞ FABRİKASI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : ABD'daki en büyük tabanca üreticilerinden önde gelen Maxim şirketi bu kesimde tabanca denemeleri yapıyordu ama Amerikan hükümeti bu fabrikanın kapanması için Maxim'e baskılar meydana getirmeye başladı. Maxim şirketi fabrikayı korunmak için klanlar tutmaya hüküm verdi ama Amerikan hükümeti de farklı olarak klanlarla anlaşıp Maxim'i durdurmaya kararlıydı.

ŞEHİR MEYDANI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.

Açıklama : Paien laboratuvarı anti-epoksin2 emek harcamaları esnasında Kara Öfke Omesa adlı bir anarşist grubun saldırısına uğradı ve bu atak kararı kesimde vehamet oluştu. Kahverengi klan önder Crawl bu atakların gerisinde duran isimdi ve yeni ataklar için örgütlenmelerle uğraşıyor fakat bir taraftan da Paien de yeni klanlarla anlaşıp şahsını mudaafa etmeyi amaçlıyor.

HURDALIK

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : 2000 seneninden bu yana Amerikan hükümeti Singapur'daki silahları yoketmek için biyokimyasal ve yeni nesil silahları üretip kontrol ediyor. Dünyanın en meşhur tabanca satıcısı Waco Singapur limanını korumak için çaba sarfetmek için bir klan kiraladı ama Amerikan hükümeti de bu limana dominant etmek için klanını hazırlamıştı.

KÖPRÜ

Harita boyutu: Orta (8 Rkp. 8) Londra İNGİLTERE
Açıklama: Karşı klanın sözcüsü “Takım Giyen Adam”dan bir müddet önce şüphelenilmeye başlanmıştır ve en sakıncalı erkek olan “Kırmızı Tırnak Klanı”nın öncüsü ‘Romer’ ona suikast düzenlemeye hazırlanmış olur.
Romer Takım Giyen Adam’a İngiltere hükümetinden bir vazife elde etmek için gittiği Londra yolculuğu esnasında “Royal Albert Köprüsü”nde suikast düzenlemeye çalışır ama Takım Giyen Adam’ın klanıyla çarpışmak mecburiyetinde kalır.
Takım Giyen Adam’ın savunma klanı ve Romer’in suikast klanı içinde şiddetli bir cenk yaşanır.

KALE

Harita iriliği: Orta(8 Rkp. 8) Kyoto JAPONYA
Açıklama: Japonya Kyoto’daki Asya devletleri tarafınca göreve getirilmiş ve toprak anlaşmazlığının kanıtını yok etmeye çalışan her bir klana aksi direnmektedir.
Asya devletleri kısa sürede yerinin Matyama Kalesi Okayama bulunduğunu ortaya çıkardığı toprak anlaşmazlığı kanıtını ortadan kaldırmaya çalışır.
Japonya müdafaa kuvveti ve saldırı klan grupları içinde diğer bir cenk fazla yaşanmaktadır.

Kum Fırtınası

Harita boyutu: Orta(8 Rkp. 8) Orta Doğu’da bir çöl
Açıklama: Güvenli içme suyunun bulunabilmesi için vahanın tarafındaki kasabayı korunmak zorudasınız.
Axion içme suyu için cenk etmek düşmanları püskürtmek ve vahanın tarafındaki çevresi güvende tutmak mecburiyetinde.
İçme suyu için savaşım devam ediyor…

Kontroller

Bir kez kurt hamlelerini öğrendikten sonrasında "WolfTeam" oynamaktan daha çok zevk elde edeceksiniz. Birincil Silah İkincil SilahDönüşüm Özel Silahlar Bomba Yerleştirme Oyun Seçenekleri

Üyelik
joygame.com/tr/signup/redir_wolfteam

Ana Sayfa
joygame.com/tr/wolfteam-online-oyunu/

Facebook Sayfası
feysbuk.com/wolfteamturkiye

Forum Sayfası
joygame.com/Forum/Forum.aspx?f=50

 Bedava çar id :              Şifre:              Rütbe:

syrandd                  123456789
donter01                 sondestan               +Yuzbasi
uzo242424             280502526811        Yarbay
paradisekiller           hasobaba               yüzbaşı
baba31yusuf31        34651903              kartal
07-ali                      marazalimehmet07   Gümüş
xxmuhammedxx27  0123456789          Üsteğmen. Siteden Girmiyor Altın Çok Olunca Hediye atabilirsiniz.
nabacan248            123456789            Ustegmen  Hwid Ban Yememiştir.
umutyolcusu123       Bilal4321              +Ustegmen
ghostswagger          280502526811       Binbaşı
ressam18                123321                  Üst Teğmen
yalatma                   uyumlu                    Gümüş
karabela789            karabela147           kartal hediyelerde özel versiyon karakter var
kartalmertq7            wolfteam                Gümüş
kahramanfb             05369366801         Albay
eLiesHaa                       ercan123
memo65                        namename
jaller59                         147258369
asdweq5                      159753210m
veren4545                   aleyna45
alatma                           uyumlu
dicey2000                     00_annem_52
hokaba                       123123
sametxx58                     joygame
sametbatu2011              189018901890
xxkralxxkankaxx           12345678912345
karakurt567                  paranoyakvulture6161                  lazmanlizge
delgadomert                  123456789
zombimapxd33              053883533553012
bluelight16                   7687125
Ceka2424                   22945781424
mgsxlr                           tugcetugce
HeavenlyDem1se         1q2w3eaq
shedblood14                  ipragaz
he_tudors                      sasasa1
kahramanfb                 05369366801
 keleci21                     asi2133
ahmetdemiroo             ahmetabc
asimelek71                   123123123
Last05Fret                   1596321
katliam2011                mimarsinan
 alove1993                 zaza1235
kartal ömer 45400       kankalar 45
marko140                   963852
kahramanfb               05369366801
zaferpolat                  zaferpolat
xardahan75               samet123456789
dumbass55                  19982010
zombimapxd33            053883533553012
Bilgi özeti                 http://Bilgiozetim.com
 skryalibuzkurt       123789456 veya 112224448
yasinsinoplu           pagedownyunus
hakan6301            6301
xmeycox                17931783
ahmetdemiroo        ahmetabc
05444222616           0987654321
xxRedbullxx84           05431247
armagedonxx            147852366
yasalisim40                Saman123
babakral0202              662002333
servet_servet_            bilal
KARABELAZAZA    169308 
gevreclicocuk              17032910856
serserigardi16         05335501396ibo
teleciemir                cihoibo5649
ıd:xxberatxx100      123456789
proe5445               20579489464
crazytheend            553455
yuhanes159357      123698745
mehmet123             onurkan
skry5454                112224448
bb20001905            korkbenden34
mardinli_kral          05064548544 rutbe papatya
s*ky*rrak             123456789
Erenmazee123       porrrronono
yokyokyok31        yokyokyok
asidehset               1234567891234567
hasanbasrisayran   hasanbasri
benoximo                bir123456

Yeni Son çarlar ve şifreleri 
Çar ID: pisagor52
Çar Pass şifre: 123456789

Çar ID: panzehir021
Çar Pass şifre: 05352145236

Çar ID: opseques1
Çar Pass şifre: 055489612922

Çar ID: salihkusu11
Çar Pass şifre: salihkoc

Çar ID: adam1pro
Çar Pass şifre: adam1pro

Çar ID: bloodrapperz5
Çar Pass şifre: bloodrapperz5

Çar ID: gamekin56
Çar Pass şifre: 05356541256

Çar ID: gercekhesap4
Çar Pass şifre: 05394612254

Çar ID: demiryolu85
Çar Pass şifre: 05341252362

Çar ID: prohesap99
Çar Pass şifre: 123456789
 Wolfteam Kutu Açılışı 77 Tane (PozitiveST)
 Wolfteam Grienta 384 Silah Açılımı

Not: Güncel Bedava Char Hesapları zaman içerinde ban yemiş olabilir veya başka userlerce şifreleri değişmiş olabilir. Bu nedenden dolayı küfür etmek yerine size sunduğumuz paylaşımları denemeyin kullanmayın! Vaktiniz varsa hepsini denemenizi tavsiye ederiz. Yeni Güncel Wolfteam bedava çarlar elimize geçtiğinde listemiz uzayacak. Altta yorum bölümüne paylaşılanları da mutlaka inceleyin deneyin. 
Sponsorlu Bağlantılar

228 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. abicim gözünüzü seviyim yaaa şu kartal çarın kullanıcısı odaya girmese olmaz mı? yaaa oynayamıyommmm

   Sil
  2. katılıyorum gardeş

   Sil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. joygameye girmiyorlar wolfteam ma giriyorlarmı

  YanıtlaSil
 4. BEDAVA ÇAR ID:zekikral63/// ŞİFRE:44eren44

  YanıtlaSil
 5. tmm vs atalım takla yavussultan selim ejder set bide car satılır cift küp

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ozelli car satıyorum isteyenler

   Sil
  2. gel
   face ekle :D

   Sil
  3. SATLIKVÇAR VARMI


   Sil
 6. Ne Kadara Satıyon charı söle alım BeBEm rütbem 5 yıldız Adım '' MR Türktim ''

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ne zırt atıon mr türktim 4 yıldız

   Sil
 7. admin benim e-posta yada çar yollarmısın 1inci rütbe olmasında fazla 1 rütbe olsun olurmu murat.611999@hotmail.com tamam

  YanıtlaSil
 8. Enes Yıldırmhan22 Eylül 2013 16:10

  Bn de çar var pedro gomez özel versiyon takla felan ve çift gümüş rütbe

  YanıtlaSil
 9. cesurkas2 şifre cesurkas2 KARTAL

  YanıtlaSil
 10. bedava car kral14785212 şifre 14785212

  YanıtlaSil
 11. bana wolf çarı verimisniz nolur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Knk alsana bedava çar id= x2kesici şifre= 58sefa1470 ozel verziyon karakter ve nakit var..

   Sil
 12. mardinli krala girmeyin o cara ortağım cak ezik

  YanıtlaSil
 13. bi çar yazın ya nolur güzel olsun nolur

  YanıtlaSil
 14. id:hasretemir69 şifre:hasret kartaldı denemeden geçmeyin

  YanıtlaSil
 15. girişkimliği: king_siirt şifre: seksijale31

  YanıtlaSil
 16. İcinde pedro lin marien reinhard ozel var uzas mavi , elverci var rutbe tegmen kd 2.32 car satiliktir ankara dan ciddi alicilari bekliyorum

  YanıtlaSil
 17. Car satilir icinde elvrci uzas zait felan var marien reinhard pedro ve lin ozel var rutbe tegmen kd 2.32 car satiliktir ankaradaki ciddi alicilari bekliyorum

  YanıtlaSil
 18. ıd:zekaduellosu
  şifre:kasmaklazımkız

  YanıtlaSil
 19. Gürkan Taşdemir Senin Yalanını Hee. Olum Cocuk Mu Kandırıyn Sen Güldürme Az Beni.

  YanıtlaSil
 20. ID:sananelan
  Şifre:1243756867aa
  Rütbe:General

  YanıtlaSil
 21. alin size car 67tetikci67 123456789987

  YanıtlaSil
 22. olum gerçekten nakitlimi girio wolfteama,

  YanıtlaSil
 23. ad:mussss11 şifre:mussss11

  YanıtlaSil
 24. açılanlardan bir kaç tane söylermisiniz

  YanıtlaSil
 25. süper ama bazılarında apex var

  YanıtlaSil
 26. alın size bedava çar: ICaptanstyleI şifre bayraklary

  YanıtlaSil
 27. alın size çar yemin ederim açınvgirin gerçek id: kralkobra2021
  şifre: kobra2021

  YanıtlaSil
 28. alın size çar yemin ederim gerçek id: kralkobra2021
  şifre: kobra2021

  YanıtlaSil
 29. bana da rütbeli ve nakitli çar yapsana aksoy1232@gmail.com tmm

  YanıtlaSil
 30. admin bana kartal çar söyler misin facedeki ismim metehan mat bana mesaj olarak atar mısın lütfen admin acill

  YanıtlaSil
 31. Wolfteam bedava çarlar hakkında bilgiler vermeniz çok güzel wolfteam bedava çar konusu üzerine hazırlamış olduğunuz makaleden çok şey öğrendim.

  YanıtlaSil
 32. alın size bi kartal çar ıd:korkusuz71 şifre:369258147

  YanıtlaSil
 33. çar lütfen ad,

  YanıtlaSil
 34. admın tokurbaki@hotmail.com buna yollarmsn rütbeli olsun ama

  YanıtlaSil
 35. wallaha billaha ALLAHIN adını verdim açılıyo ALLAH çarpsın

  ıd:farefare123

  şifre:oyunlar123

  oynayın görün ya 2,3tüptü rütbe yada altın tek çiçek ti vallaha iyi şanslar

  YanıtlaSil
 36. admin çarın şifreyi nası değiştircem joygameye girmiyo lütfen çarın şifreyi nası değiştircem bi yol söyle

  YanıtlaSil
 37. admin joygameye girmeye bi çözüm bul

  YanıtlaSil
 38. ya lütfen bana çar verirn

  YanıtlaSil
 39. admin nakitli kartal car facebooktan mesaj at acil adim sait krmn

  YanıtlaSil
 40. bana çar verirmisiniz rütbesi yüksek olsa ii olur

  YanıtlaSil
 41. 2 yıldız çar kul ad.:dariz51 şifre : 0 takla 0 özel 1 gün normal kurt 1 gün giri madde 1 gün far e 1 gün masa 1 gün elmas gafa mayaptap mal ama çar gerçek salak ççççs dkasjdkaljsdasd

  YanıtlaSil
 42. ÇAR ID:sonsuz04 Şifre:0425659874563

  YanıtlaSil
 43. yaw Banada özelli bir Çar Söylesin Ya...

  YanıtlaSil
 44. alın size çar ID:xpulsarx13 şifre:joker28

  YanıtlaSil
 45. alın size nakitli çagrı içinde 10000 nakit var :......... ıd:hayal85 şifre: 08502443239

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Alın size car ıd.imparotor2003 S.123456789

   Sil
 46. çar veriyom içinde her istediğiniz şey var id:kasaba_serifi şifre:kralbabaalperen

  YanıtlaSil
 47. abi lütfen bana 3yada 4 yıldızlı hacklı çar verirmisiniz

  YanıtlaSil
 48. alın size çar ID:reyrap11 Şifre:reyrap11

  YanıtlaSil
 49. bana hediye gnderin özel-taklar--elerici

  YanıtlaSil
 50. gençler bana bi çar verin üç üst üç alt veya daha iyi

  YanıtlaSil
 51. arkadaşlar elinde çar olan e mail adresime gönderse ya
  batuhanzaa@outlook.com
  bekliyorum teşekkürler...

  YanıtlaSil
 52. Çooooooooooooooook süper çarlarrrr 12 sayfa hediye geldi

  YanıtlaSil
 53. Arkadaşlar Guzel Yuksek Rutbeli Çar Olsa Yeter Ben Gerisini Hallederim

  YanıtlaSil
 54. allacapsın acıliyo kulanıcı adi murat12458 şifre 145978 sizdebana car veri özeolsun benımkıde özel var

  YanıtlaSil
 55. arkadaşlar çar varmı yüksek

  YanıtlaSil
 56. ıd : burak5665
  şifre : baranbaran72
  hile 28 nisanda bitiyor

  YanıtlaSil
 57. bana çar verene hediye hemde yeni dürbünlü size car vermeyenede haram herkes wolfteam altına adını yazsın ekliycem anlaşırız çalan top olsun

  YanıtlaSil
 58. bana özel versiyonlu ve nakitli çar verin

  YanıtlaSil
 59. Olm Hepiniz Yalancısınız Alın Size Papatya Çar Id:Yumrukcubaba şifre: 159357258 yalansa ................... <3

  YanıtlaSil
 60. Admin Allah'ın adını veriyom Allah rızası için bana iyi bir çar at ya da bir başkası Ya lütfen rütbe iyi olsun bide olursa nakit yada kp olsun yeter faceden ulaşın www.facebook.com/bytilkihack

  YanıtlaSil
 61. Admin Bak Allah'ın Adını veriom bana Allah Rızası İÇin birisi çar versin ya lütfen nakit veya kp olursa ii olur ama rütbe yüksek olsun bana faceden yazın www.facebook.com/bytilkihack

  YanıtlaSil
 62. alın size gümüş pilli çar ID:emocufete şifre:keremkeremkerem1

  YanıtlaSil
 63. sabri1905
  ŞİFRE: sabrikimdir

  YanıtlaSil
 64. süper saolun arkadaşlar
  SAYGILAAAAAAAAAAAAAAR.

  YanıtlaSil
 65. alın size çar hellforce7899 şifre 147852369

  YanıtlaSil
 66. çarı olan hesaba göndersin b1e2_a3@hotmail.com

  YanıtlaSil
 67. alın size kartal nakitli çar = samsunvez şifre = 05434052564

  YanıtlaSil
 68. ıd=x2kesici şifre= x2kesici

  YanıtlaSil
 69. arkadaşlar üstekiyle aynı ama ıd=x2kesici şifre=x2kesici başarılar... devamı için beğenin kartal çar vercem

  YanıtlaSil
 70. Lutven banada car verinde nolur eposta ya gonderin lutven kazdalertugrul@gmail.com msj atin nolu ama nolur gonderin

  YanıtlaSil
 71. banada çar verirmisiniz

  lütfen bnada çar verin rütbesi gümüş papatya yada sarı papatya olabilir


  YanıtlaSil
 72. bana çar verin nolur bu epostaya cumali_2010@hotmail.com

  YanıtlaSil
 73. Bana ozelli car verebilirmisiniz

  YanıtlaSil
 74. Ya bir tane çar girin hiç alınmamış

  YanıtlaSil
 75. KARTAL RÜTBE 3 SAYFA HEDİYE İÇİNDE ADRİANA İLE PEDRO ÖZEL VAR ELWERİCİ GL VE YILBAŞI YEŞİLİ VAR BUGÜNDE LİN MEİLİNGİ VE EJDER ALTINI SET KULLANDIM BİDE KURT KOŞUSU İSTEYEN YORUMA ÖZZELİ ÇAR VERSİN BENDE TAKAS EDEYİM BENDE ÇARI YAZAYIM

  YanıtlaSil
 76. bana çar verirmisiniz

  YanıtlaSil
 77. Gençr güzel carı olan yazsın ama girmezse o.ç,pic siniz adam olan yazsın

  YanıtlaSil
 78. mr türkim bu unut mayın-ıd- mr türkim şifre-mr türkim 123456789

  YanıtlaSil
 79. hey yazıma cevap verin ama özelli olsun çarınız

  YanıtlaSil
 80. admin emailim mustafa-canbaz2013@hotmail.com sadece biraz iyi rütbeli çar verirmisin

  YanıtlaSil
 81. Bana da bir car verebilir misiniz! Lütfen.. E mail im: bayram0268@gmail.com

  YanıtlaSil
 82. Cogunu de nedim girmiyor lutfen bana ozel den car verin rutbe farketmez ama hediyesi cok olsun bekliyorum:-) :-) :-)

  YanıtlaSil
 83. bana güzel rütbeli joygamedede gecerlı ozelli bir car verın lutfen

  YanıtlaSil
 84. bana güzel rütbeli hediyeli bir çar verin özellide

  YanıtlaSil
 85. alın benden zsize içinde 5 sayfa olan bi çar
  kulanıcı adı:44eray150
  sifre:amcukk

  YanıtlaSil
 86. admin bana özelli çar nolur feysten yazışalım efe usneker

  YanıtlaSil
 87. bende açılmıo çok üzgünüm

  YanıtlaSil
 88. ya bana hediye gönderin adım emrelimon

  YanıtlaSil
 89. ıd: metemehmet1 şifre:metemehmet1

  YanıtlaSil
 90. Id : atabeyemir sifre: atabey197
  rutbe papatya

  YanıtlaSil
 91. bana rütbeli çar verebilecek varmı facebook adım Yusuf çil resimde Trabzon amblemi var onundede ben lutfennnnn

  YanıtlaSil
 92. arkadaslar soyledıgınız her cara gırdım dıyokı hesak aktıvasyonu yapılmamıs basska sıtelerede baktım hep ole dıye

  YanıtlaSil
 93. LUTFEN BANA CAR VERIN OZELDEN FACEBOOK ISMIM UA'rif M'ete Y'ıldız AYNEN BOLE KADIN ILE RESMIIM VAR

  YanıtlaSil
 94. bb3350 şifre bb3350

  YanıtlaSil
 95. mardinli_kral carını oynayan www.facebook.com/kinqdogan3858 eklesin solesin

  YanıtlaSil
 96. ıd:<3ali029aasdkins<23 şifre 123456sai877x

  YanıtlaSil
 97. Id:akcakaya4 şifre:123456

  YanıtlaSil
 98. bi çar veriom amkamk87 şifre 987654321123

  YanıtlaSil
 99. alın size çar id:anan31 şifre:çekiyor

  YanıtlaSil
 100. cihangirdemir12@gmail.com lüt fen bana içinde özel versyon olan çar gönderimisin

  YanıtlaSil
 101. alın size çar nokta arkası full kara 2 sayfa hediye özel yok ReyizBaba58 şifre 123456Reyiz

  YanıtlaSil
 102. Selam Arkadaşlar Carın Verim size Özel verziyon altın set karakter eşya var cift takım var ejder altın set var silahda ec gl hk gl sz at zaitsev özelde güçlü deli kurt zeki kurt cılgın kurt bomba siyah olan varya o yesil oda .var siz istersen bana söyleyin
  senin olsun olacak.. :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. abi söylesene şifre değiştirmem sadece oynamak için

   Sil
 103. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim tüm çar verenlere doğru çıkanlara ayrı doğru çıkmayanlara ayrı ayrı teşekkür ederim çok iyi insanlarsınız iyiki varsınız kardeşlerim bu sitede bomba gibi süper bir site sizde çok güzel insanlar sayesinde sitede süper oluyor.:)))

  YanıtlaSil
 104. ALIN SİZE İKİ TANE ÇAR 1.ID=xkinghasan27xŞİFRE=krlhasan501486 2.ID=krlkinghasan2727ŞİFRE=2727272727272727(8defa 27 yazın)

  YanıtlaSil
 105. lan suwatr bnm arkadaşım onda çar varmış vereyim ıd manyakozmo78 şifre 1212kral12suwa
  rütbesi 1 yıldızmış adıda Amigoo tc swat klanında bilenler bilir daha +50 olsun kartal vercem
  çarın içinde 100 nakit ec l.e 1 gün ec f.e 1 gün pedro özel 1 gün felan vardı

  YanıtlaSil
 106. DAHA SONRA MR.TÜRKTİM BENIM KANKAM OLUR ÇAR İSTEYEN VARSA 1 YILDIZ VERİYİM AMA
  FACEDE 1000 BEĞENİ OLCAK VE 500 YORUM ÇAR TCSWAT KLANINDA GENE HAVALANMAYIN GÖTLER..

  YanıtlaSil
 107. ADMİN Bİ ÇAR VERİRMİSİN

  YanıtlaSil
 108. admin bana nakitli düzgün bir çar verirmisin facebooktaki ismim emir ufuk vardar bana ordan mesaj atarmısın lütfen

  YanıtlaSil
 109. ne zaman yeni çar yayınlayacaksınız

  YanıtlaSil
 110. ben_kahraman_4@hotmail.com çar yollayın bekliyorum...

  YanıtlaSil
 111. bana özelli bi çar lüffen

  YanıtlaSil
 112. arkadaşlar çarımı kasacak olan varmı lütfen çok önemli ,
  id: alpyldz12345
  şifre: alpyldz12345

  YanıtlaSil
 113. arkadaşlar çarımı kasarmısınız lüzfen çok önemli

  id: alpyldz12345
  şifre: alpyldz12345

  YanıtlaSil
 114. lan doğru çar söyleyin kartal olsun size 3 yıldız çar verem

  YanıtlaSil
 115. bana güzxel bir çar verirmisin

  YanıtlaSil
 116. bilader veriyon veriyon da şifresi neden değişmiyo lan amq

  YanıtlaSil
 117. güzel bir çar verebilimisiniz?

  YanıtlaSil
 118. olum hiçbiri doğru değil la zaten nabam kartal var

  YanıtlaSil
 119. kullanıcı adı= beyazbela2222

  şifre= samsunlu

  YanıtlaSil
 120. şifre değiştirilmiyor adamlar giriyor oyundayken sonra oyundan atıyo

  YanıtlaSil
 121. Id: varvarvar sifre:varvarvar

  YanıtlaSil
 122. 5 yıldı veriyorum ID_:memo65 şifre:name name

  YanıtlaSil
 123. lan emre ye ben giriyom kim giriyosa çıksın

  YanıtlaSil
 124. bna bir çar verin lütfen içinde özel falan herşey olsun lütfen

  YanıtlaSil
 125. karabela12000 kullanıcı adı amcık259 şifre

  YanıtlaSil
 126. alın size çar nahveririm75 nahveririm

  YanıtlaSil
 127. bu da benden ID: burak5665 sifre baranbaran72

  YanıtlaSil
 128. Oyun adim HaSsUsta 3 carimwar 2si cig gumus 1 i tek gumus birinde 90 binkp 900bin altinvar 18sf hedie war cif slot acik bna oyundan ulasin carlari bos gumus pasta cara birakirim e postasi olmucak ilksenciim icinde uzas felan war 25 gun ulti warherkezi beekliom epostali car wermein

  YanıtlaSil
 129. lütfen özel çar verin lütfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar

  1. adı:cehennem8596
   şifre:ateşbarut
   adı:silahlarvar123
   şifre:25413697
   adı:uçuşlardan12354
   şifre:karakartalım4578
   adı:CCCmhpCCC
   şifre:bozkurt753
   adı:siyahbyz124
   şifre:iphone6
   adı:plusplus12
   şifre:0589247951
   adı:cafecafe45654
   şifre:42581394563
   adı:şemmamey
   şifre:urfa4785362
   adı324663664
   şifre:manisa45
   adı:burasımanisa45
   şifre:45454545
   adı:ananim4545
   şifre:yoksizeçarmar
   doğrudiyen girer wolfteam'a bakar ama yanlış diyen ise yoktur ona çar falan sieee lannnnnnnn derim o zaman anladınmı fatih kardeşşşş :) :) bu çarlar sana sana sadece sana

   Sil
  2. aga bun lara giriom hesaba başka biri girdi diyo sonra şifreyi degiştirmek için wolfteam ın sitesine giriom üye girişi diom ıd la şifreyi yazıom girmio

   Sil
 130. adı:manisa:şifre:asdasasdas

  YanıtlaSil
 131. alın çar ID:werfe3321 şifreyi unuttum yanlız

  YanıtlaSil
 132. bana 2 tane tek gümüş yıldızdan fazla çar gönderene veya gümüş yldz 3 kutu veya nakit siz seçin
  gönderebilen biri varsa ona hemde minnettar kalırım
  başka biri alırsa hakkımı helal etmem !!!!!!!!!!!
  bana google hesabından göderirsiniz
  bariscanbaz1014

  YanıtlaSil
 133. Asıl Çar bu Beyler Geliyor Alın 2 yldız ID:nezaket55 ŞİFRE:512133384514 sifre degisir ilk alan kapar

  YanıtlaSil
 134. arkadaslar size kartal çar vercem
  kulanıcı omerbaba21 şif kral21

  YanıtlaSil
 135. car yazarmisiniz efedurmaz09@yandex.com

  YanıtlaSil
 136. car yazarmisiniz ....... efedurmaz09@hotmail.com

  YanıtlaSil
 137. beyler bi tane çaar verin

  YanıtlaSil
 138. LÜTFEN ÖZEL VE TAKLALI BİR ÇAR WERİRMİSİNİZ :) LÜTFEN FACEBOOK DAN ULAŞIN EMRE ÇOBAN ANNEMLE BABAM VAR PİKNİKTEYKEN

  YanıtlaSil
 139. bana çar verin lütfen allahını seven çar versin

  YanıtlaSil
 140. Id : sokucu1998 şifre: sokucu1998

  YanıtlaSil
 141. abi banada bi çar verirmisiniz güzel olsun aradım aradım bulamadım

  YanıtlaSil
 142. gmailim arog90789@hotmail.com lütfen yollayın

  YanıtlaSil
 143. ıd : DRAG1038 şifre : samet38

  YanıtlaSil
 144. nolur çar nakitli gereçek olsun abileri saol

  YanıtlaSil
 145. nolur çar nakitli gereçek olsun abileri saol

  YanıtlaSil
 146. ıd AHMETEFE 159357 şifre amkamkamk1

  YanıtlaSil
 147. bana çar verin
  abiler

  YanıtlaSil
 148. ID yokyokyok şifre yokyokyok

  YanıtlaSil
 149. ALI MK
  ID mrt55900
  şifre 19641924

  YanıtlaSil
 150. içinizden birtane özel çar verecek yokmu

  YanıtlaSil
 151. arkadaşlar bende 3 yıldız var bana iyi bir çar verin söz size atayım a dan z ye herşey var

  YanıtlaSil
 152. ID :Haxball021

  Şifre :123456798

  Hersey Var Girin Oynayın.

  YanıtlaSil
 153. alın sizlere çar : erayefeergec5 şifre : cimbom12

  YanıtlaSil
 154. abi nolur bir çar verin özel versiyonlu taklalı herkez bana ezik diyo ayaklarınız altını öperyim https://www.facebook.com/ali.eren.sonkurt adresim bu özelden yazın :( :( nolur

  YanıtlaSil
 155. abi ne olur çar fcden adım talat büyükkaya

  YanıtlaSil
 156. bana bi çar ne olur uzas,özel olsun fcden adım talat büyükkaya

  YanıtlaSil
 157. banada özelli ve uzaslı hileli olsun nolur

  YanıtlaSil
 158. Admin bana da yollasana içi onemli deil muro-23-can@outlook.com

  YanıtlaSil
 159. Arkadaşlar nolur ali çarını almayın çok lazım size uzaslı çar verecem

  YanıtlaSil
 160. Abi bana bir tane Facebook : isacan karataş. Mesaj olarak atın lütfen bekliyorum profil resminde gözlüklü bir çocuk var

  YanıtlaSil
 161. 02probarut02 şifre pro0202

  YanıtlaSil
 162. Merhaba uzun zamandır etkinlikleri takip ediyom ama calistigim icin yolladiginiz hesapları kaciriyorum bana hesap yollarmisiniz

  YanıtlaSil
 163. abi ozel versyonlu nakitli car
  nolur

  YanıtlaSil
 164. abi ozel versyon bide nakit nolur

  YanıtlaSil
 165. ID= scream74100
  şifre : 24862486

  YanıtlaSil
 166. Beyler Alın Çar Size ID:furkanbaba788952 ŞİFRE:furkan456123

  YanıtlaSil
 167. Alın Çar ID:furkanbaba788952 ŞİFRE:furkan456123

  YanıtlaSil
 168. bana özel versyon çar verirmisin lütfen

  YanıtlaSil
 169. 2 YILDIZ ÇAR SATILIK !! MESAJ İLE ULAŞ!!
  https://www.youtube.com/watch?v=DRJVBDDJ7z8&feature=youtu.be

  YanıtlaSil
 170. Nolur bana bi car yollayin kafayi yedim iyice psikopat oldum albay yada pervane atin bana ozel size inaniyorum

  YanıtlaSil

Google+ Followers

Bağlantılar