2015 Wolfteam Bedava çar Nakitli Rütbeli Bansız Char Şifreleri Güncel Karakterler

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2016 yeni bedava bazı Facebook wolfteam özel taklalı çar ec set ve unutulmuş, terk edilmiş, kullanılmayan nakitli çarlar veya wolfteam bedava çarlar şifreleri 2016 Wolfteam rütbeli çar hesapları bedava hileli Aqw wolfteam çar çalma programı indir arayışları da oluyor, papatya beleş ban yememiş wolfteam karakterleri. 2015 wolfteam bedava charlar internet dünyasında en çok oynanan oyun. Wolf team hesapları neler bilmek istiyorsanız wolfteam şifre değiştirilmemiş çarlar ve şifreleri listesi yazımıza eklendi Ban yememeş çarlar hakkındaki bulduğumuz ve wolfteam parasız charlar banlanmamış papatya general üst teğmen kartal yarbay binbaşı yüzbaşı olanlar resmen altın değerinde parasız nakit çar parolaları peşi sıra armağan general rütbeli çar sizleri büyük külfetlerden kurtarabilir. Eğer hala Bedava çar nelerdir? bilmiyorsanız yani aktaralım. Oyuna en baştan ezik bir karakterle adım atmak istemiyorsanız işte ayrıca devreye giren hak sahibi tarafınca açılmış oynanmış ve ondan sonra da ayrılarak edilmiş yabancı ya da Türk antik oyun hesaplardır. Yani kullanıcı ismi ve şifresi artık etken şekilde web üstünde başkalarının tüketimine sunulmuş hesalardır. http://Bilgiozetim.com böylece ferdin oynamayı bıraktığı bu hesabı kullanarak sizler devam edebilirsiniz. Listemizin alt bölgesinde wolfteam parasız çar hesapları malumatlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz sizlerde bildiğiniz elinizde olan bu parasız char parolalarını alt kısımdaki yorum kısmından öteki oyun severler ile paylaşabilir ve kullanmalarını sağlamanız mümkün.

Wolfteam bilim-kurgusal özelliği yönünden DVOFPS sevenlere yeni bir nefes olmuş. Oyunda oynanabilir bir fazla mod yer alıyor. Filmlerde gördüğümüz Kurt erkeklerin tersine hırçın ve süratli olan Kurt adamları denetim edebiliyor rakiplerimizin ensesine pençe darbesini indirebiliyoruz. Ama bu halde olmaz ben insandan vazgeçemem diyenler için Askerleride seçme şansına sahibiz. Eğer Counter Strike ve Half Life oynamaktan bıktıysanız ve yeni tecrübeler arıyorsanız Wolfteam size ilaç benzer biçimde varacak!


Wolfteam Hikaye Konusu

Yakın vakitte salt adem evladı sıhhatini bulma savunma ve yaşatma araştırmaları esnasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen bazı insanoğlu ortaya çıkarıldı.
Bu kişilerin çoğunun muhteşem fizyolojik performans yayınlayan atletler ve paralı askerler olduğu meydana geldi ve hepsinin öteki insanlardan daha fazla kısa bir hayat zamanı olduğu saptandı.
"Epoxyn" isminde yeni ilacını DNA'ları kurtlara andıran kişilerin iyileştirilmesi için satışa çıkaran internasyonal firmalar grubu Pfien bununla beraber tümüyle aksi reaksiyon meydana getiren "Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir saklılık içerisinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı.
Fransız Ordusu "WolfTeam" kısaca Kurt Takımı isminde 2. Yabancı Lejyon olarak da mevcut olan yeni ve hususi bir kuvvet kurdu. Kurulan bu tayfa için dünya genelinde incelemeler meydana getiren Fransız Ordusu buldukları hususi birliklerle Wolfteam’i her geçen gün güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kaidesi sıradan bir fizik testinden geçmek ve "Anti-Epoxyn"e ahenkli olunup olunmadığını kestirmek için meydana getirilen kan testiydi. "Yabancı Lejyonlar" kaidelerine göre Lejyona alınan birliklerin yaşları fizyolojik yetenekleri ve şahsı devletlerinde legal bulunmayan çalışmalara bulaşıp bulaşmadıkları rastgele bir kıymet taşımıyordu.
"WolfTeam"’in müessese gayesi Anti Epoxyn’in meydana getirdiği kuvvet ile insanüstü performans yayınlayan askeri metotlar ve casusluk şeklinde stratejilerde dünya genelinde rakibi bulunmayan hususi bir cenk örgütü vaziyetine gelmekti.
"WolfTeam"in ünü daima büyüdü fakat vakit ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını ayrım etti. WolfTeam takımındakiler sorumluluklarını tamamladıktan sonrasında lüzumsuz cinayetler işliyorlar savaştıkları kesimi darmadağın ediyorlar ve bir kez kan banyosu başladığında hiçbir buyruğa itaat etmiyorlardı.
Her "WolfTeam"in bir öncüsü ulaştı ve tayfa üyeleri liderlerine noksansız olarak itaat arzu zorundaydı. Ama zaman içinde"WolfTeam" savaşçılarının aşama ile orantılı bulunmayan bir dizi içi ayarı oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn'in bir yan tesiri bulunduğunu düşündü ve Pfien ile beraber inceleme başlattı.
Bir gün yedi "WolfTeam" üyesi harp kesimi haricinde birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien'in araştırmacıları mevzuyu çözüme ulaştırmak için kesime sevk edildiler fakat suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonrasında bütün "WolfTeam" üyeleri silahlı güç ile bağlarını kopardılar.
"WolfTeam" üyeleri artık askeriyeden hür paralı askerler olarak hayatlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu'nun kendilerini kovalamasına aksi bütün kuvvetleri ile savaşıyorlar.

Wolfteam Kurtlar

İnsan üzeri hamleler ve olağanüstü bir serüven!
Tırman! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar!
Çok çok mermi yiyip ölmeyip kişileri keskin pençeleri ile öldürüyorlar.
Bir defa dönüşüm yaşadıktan sonrasında muhtelif yakın kavga taktikleri ile savaşıyorlar ve insanüstü performans gösteriyorlar.
Savaş çevresinde kurtların varlığı harp halini farklı hale getiren bir oluşumdur.
Oyun içinde Kurt'a ne vakit dönüşeceğinizi kendiniz belirlersiniz. Bu nedenle oyun içinde karanlıkta ne süre büyük yaratıklarla karşılacağınızı evvelinde bilememek oldukca korkulu meydana gelecek. Oyunun anne ana konusu insanoğlu ve kurtlar arasındaki cenk; ve bu cenk sırasındaki can verme ve öldürme mücadelisinde mevcud kişilerin; ihtişamla varan kurtlara aksi ölüm-beka oyunudur.
İnsanlar birlik içerisinde hareket edecek ve yaşamda kalmak için savaşım gösterecekler ilgili dönemde ise Kurtlar kişilerin dikkatini suskunluk içerisinde bozacaklar. Kurtlar kişileri ancak elleri ile öldürme yetisine sahipler. Ancak mutasyon esnasında mutasyona uğrayan kişiliğin nitelikleri birbirinden değişim izah edebilir. Orijinal kurt kabiliyetlerinin üzerine yeni kabiliyetler edinme şansına sahipsiniz.
Bir farklı olarak söylemle kurda dönüşüm yeni cenk taktikleri ve doğa üzeri kabiliyetleri kullanmanıza imkan sağlayacak.

Wolfteam Silahlar

Görevler sırasında muhtelif silahları kullanma hakkına sahipsiniz.
WolfTeam muhtelif silahları kullanma seçeneğini size bırakıyor.
Eski senelerden kalma zamanı geçmiş silahların beraberinde çağıl silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile savaşabilirsiniz. Her silahın şahsına has yetenekleri bulunmaktadır. WP ekipman sistemi size daha fazla evvelinde yaşamadığınız bir tecrübe yaşatacak. Bu yeni sistem sizi felaket harekatının dünyası ile tanıştırmaya varıyor.
Hasar verme oranları; menzilinize ve ateş edilen mühimmatın kalitesine göre değişim izah edebilir. Bir diğer entresan tercihiniz şahsı silahınızı şahsı tarzınızı kullanarak oluşturmaktır. WolfTeam ek olarak hususi birtakım haritalarda tek bir oyuncu tarafınca bitirilemeyen 2 yahut 3 oyuncunun dayanışmasını mecburi vaziyete getiren bir yapıya haiz.

İnsan üzeri hamleler ve olağanüstü bir serüven!
Tırman! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar!
Çok oldukça mermi yiyip ölmeyip kişileri keskin pençeleri ile öldürüyorlar.
Bir kez dönüşüm yaşadıktan sonrasında muhtelif yakın kavga taktikleri ile savaşıyorlar ve insanüstü performans gösteriyorlar.
Savaş çevresinde kurtların varlığı cenk halini farklı hale getiren bir oluşumdur.
Oyun içinde Kurt'a ne süre dönüşeceğinizi kendiniz belirlersiniz. Bu nedenle oyun içinde karanlıkta ne vakit büyük yaratıklarla karşılacağınızı evvel bilememek oldukca korkulu meydana gelecek. Oyunun anne ana konusu insanoğlu ve kurtlar arasındaki harp; ve bu cenk sırasındaki can verme ve öldürme mücadelisinde mevcud kişilerin; ihtişamla varan kurtlara aksi ölüm-beka oyunudur.
İnsanlar birlik içerisinde hareket edecek ve yaşamda kalmak için savaşım gösterecekler ilgili dönemde ise Kurtlar kişilerin dikkatini suskunluk içerisinde bozacaklar. Kurtlar kişileri ancak elleri ile öldürme yetisine sahipler. Ancak mutasyon esnasında mutasyona uğrayan kişiliğin nitelikleri birbirinden değişim izah edebilir. Orijinal kurt kabiliyetlerinin üzerine yeni kabiliyetler edinme şansına sahipsiniz.
Bir farklı olarak söylemle kurda dönüşüm yeni cenk taktikleri ve doğa üzeri kabiliyetleri kullanmanıza imkan sağlayacak.

Oyun Modları

Bir fazlaca tür oyun oynama modlarının keyfine varın İşgal Modu ÖlümMaçı Modu Yıkım Modu Kurt İşgali Modu Ex-İşgal ModuKurtAvı

İŞGAL MODU

Haritada 5 üs mevcut ve verilen vakit içinde hangi güruh her birini yahut daha fazla fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur.
Oyuncular Üs çevresinde kaldıkça Üs'sün Yöneticisi el değiştirir. Ne değin çok cenkçi bir üste toplanırsa o değin süratli işgal edersiniz.
Üs ehemmiyet sıralamalarına göre her Üs'sün ele geçirebilme ehemmiyeti ve lüzumlu vakit gereksinimi bu koşullara göre farklılık gösterir.

ÖLÜM OYUNU MODU

Oyunda hangi tayfa daha çok öldürme puanına sahipse oyunu kazanır
Oyunda en oldukca öldürme puanına haiz oyuncuya 'Kral' ünvanı verilir ve şayet Kral'ı öldürürseniz 2 öldürme puanı kazanırsınız.

YIKIM MODU

Kırmızı Takım bomba kesimine bomba koyur ve bomba patlayana değin kesimi korunmak konumundadır.
Mavi Takım bombanın yerleştirilmesini önlemeye çalışacak. Bir kere bomba yerleştirildiğinde Mavi Takım bombayı imha arzulamak için cenk etmek mecburiyetinde meydana gelecek.
Bomba patlamadan ilkin hangi güruh rakibinin bütün üyelerini yok ederse oyunu kazanmış sayılır.
Bomba patladığında Kırmızı Takım kazanır.
Bomba imha edildiğinde Mavi Takım kazanır.

KURT İŞGALİ MODU

Haritada 5 üs mevcut ve verilen süre içinde hangi güruh her birini ya da daha da fazlasını ele geçirirse oyunun galibi olur.
Kırmızı Takım İnsan Mavi Takım Kurt'lardan kaynaklanır.

EX-İŞGAL MODU

İnsanların ve Kurtların omuz omuza savaştığı bir türdür EX-İşgal Modu. En kuvvetli taktik en kuvvetli tayfa birleşiminden geçer.
Tüm 5 karargahı da yakalayan güruh oyunu kazanır. Sınırlı vakitte en oldukça karargah eline geçiren güruh kazanır. Büyük öneme haiz bir karargahı ele dercetmek daha fazla vakit alacaktır. Bu vaziyette kurt ve kişilerin omuz omuza mükemmel bir taktik oluşturmaları şarttır.
* Eğer 2 tayfa da denk numarada karargaha sahipse oyun balans çalışmaz hale gelene kadar sürer.

YIKIM S2 MODU

İnsana ters kurtların felaket modu. Kırmızı güruh adem oğlu mavi tayfa kurt. Düşmanın yolunu kesip felaket için kafi tarihi ilçenin.
Kırmızı güruh belirlenen kesime patlayıcıları yerleştirirken mavı güruh da orayı korumaya çalışır. Eğer bomba yerleştirilmezse aksi ekibi yokeden güruh kazanır. Eğer belirlenen zamanla bomba yerleştirilmezse mavi takımyerleştirilir ve patlaması sağlanırsa al güruh kazanır. Eğer bomba imha edilirse mavi tayfa kazanır.


UYKU MODU

Uyku Modu düşmanları uyuttuğunuz ve tayfa arkadaşlarınızı uyandırdığınız bir bölümdür. Takım dostlarını uyandır! Takım oyunu bu modda kazanmanın tek yoludur.
Karşı takımdaki bütün aktörleri öldüren tayfa kazanır. Sınırlı vakitte en fazla üyesi yaşamda olan güruh kazanır. Hayatta kalan bireyler şahsı tayfa dostlarını uyandırabilirler. Takım arkadaşınızı uyandırmaya çalışırken vurulmamaya özen gösterin.
* Eğer vakit nihayetinde 2 tayfa da denk numarada üyeye sahipse oyun balans çalışmaz hale gelene kadar süre gelir.

BIÇAK MODU

Bu modda oyuncu bir tek bıçak kullanabilir. "Silah Ayarla Seçeneği" monitörü var olmamaktadır.

TABANCA MODU

Bu modda oyuncu ancak anne tabanca haricinde bir fazladan silahla silah kullanabilir.

SNIPER MODU

Bu modda oyuncu anne tabanca olarak bir tek sniper kullanabilir. Silah seçme görüntü veren kısmında esas bir sniper seti bulunmaktadır.

HARİTALAR

COVOLT KÖPRÜSÜ


Harita iriliği: Orta 8'e 8.
Açıklama: Covolt Köprüsü Roxanne ve Avrupa içinde bir konrol noktasıdır.Bu köprü daha önce uyuşturucu ticareti için kullanılıyordu bundan dolayı her 2 devlet bu köprünün geçişi için extra tedbir elde etmiş durumdalar. Köprünün her 2 ucunda geçişi durdurmak için savunma silahları yerleştirilmiş halde.

PAIEN LABORATUVARI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Burası Paien'in kalıtsal rahatsızlıkların tedavilerini geliştirdiği Uzak Asya'da yer alan bir laboratuvardır. Paien bir hayli legal bulunmayan deneyler gerçekleştirdiği için laboratuvarlarını alttan alta yönetibildikleri izole edilmiş bir kesime kurmuşlar. Burası bununla birlikte antik süreden kalma Kurt DNA'larının ilk bulunmuş olduğu inceleme yeri ve WolfTeam'in ilk mensuplarının yetiştirildiği bölgedir.

KURT ŞEHRİ

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Burası Alaska'da akaryakıt çıkan kesimlerinden birine yakın endüstriyel bir şehirdir. Petrol bittikten sonrasında işçiler şehri ayrılarak ettiler ve kent hayalet bir şehire dönüştü. Petrol boruları kentin her mahalinde hala bulunmakta ve çevrede alakalı nesneler yer alıyor.

İSTASYON

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : Bu sisli ve yüksek rakımlı kentin tam ortasında bir tren yolu mevcut. Şehrin içine basın ve siviller İsviçre Ordusu tarafınca alınmıyor. Tren istasyonunun tam ortasında bir oldukca durdurulmuş ve yağmalanmış trenler bulunmakta bir taneside Afrika'lı teröristlerin iç kısma sokmak istedikleri nükleer bomba dolu bir tren.

SAVAŞ ALANI

Harita Büyüklüğü : Küçük 8'e 8.
Açıklama : Kurt DNA'ları kalıntılarının yer aldığı bölgeden uzak bulunmayan bir yerde bir diğer antik harabe fazlaca bulunmuş oldu. Bu bölge eski dönemlerde Kurt'ların cenk için eğitildiği ve harp provaları meydana getirdiği bir yerdir. Bu kesimde antik teknoloji kullanılarak yüksek bir arazide meydana getirilen çok önemli bir taş akşamları harp yapabilmenize imkan sağlayacak.

İKİ TAPINAK

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : Fransız Ordusu tarafınca yer alan antik kalıntılar alanı. Burası bununla birlikte Kurt'ların özgün vücutlarının Paien'e verildiği yerdir. Bölge Klan'lar tarafınca mukaddes sayılır. Ancak Klan'lardan kuvvetli olmak istiyen polisler kendilerini açığa çıkarmamak için İki Tapınak'ı yıkmak istiyorlar.

Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

ÜS KODU 3275

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : ÜS 3275 Fransız Ordusu'nun gizli saklı operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam'in ilk üyeleri bu kampta tahsil gözlemlediler. Arazide tahsil tesisleri ve ufak bir laboratuvar da yer alıyor. Üs şu an kapalıdır.

Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

GİRİŞ

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : ÜS 3275 Fransız Ordusu'nun gizli saklı operasyonlarını yönettiği askeri bir bölgedir. WolfTeam'in ilk üyeleri bu kampta öğrenim farkettiler. Arazide öğrenim tesisleri ve minik bir laboratuvar da yer alıyor. Üs şu an kapalıdır.

Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

DEPO

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : Klan'lar mensup toplamak ve fazla kuvvetli olmak için Anti-Epoxyn'e lüzum duyarlar fakat Paien işler rayından çıktıktan sonrasında nesnenin imalatını durdurmuştu. Bu kargaşalık içinde Paien'in verecek imalat Anti-Epoxyn'leri bir kaç farklı inceleme merkezinden çalınmış ve şu anda bir hayli Klan şahsı Anti-Epoxyn'inlerini ele koymak için bütün kuvvetleriyle savaşıyorlar. Kalan Anti-Epoxyn'in büyük bir dozu Fransa'da Carcassonne kalesinde savunmaktadır.

Bu Resim Küçültülmüştür.. Gerçek Boyuta Dönmek İçin Tıklayınız.. Orjinal Resmin Uzunlukları 800x600

NÜKLEER SANTRAL

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Kuzey Avrupa'da yeni kurulan bir yönetim olan Roxanne'in yer alması zor bir kesime yapmak edilmiş nükleer santrali. Ayrılıkçı takımlar santrale ters atalarda bulunmuşlar ve bu sebepten ötürü yönetim Kurt Klan'larına bu coğrafyanın müdafaa sorumluluğunu vermişti. Ayrılıkçılar santrali birkaç kez elde etmeye çalışmışlar fakat Kurt Klan'larının fevkalade kuvveti bu saldırıyı geri püskürtmüştü. En nihayetinde Ayrılıkçılar Kurt Klan'ları ile anlaştılar ve yeni bir santral oluşturmaya hüküm verdiler ve şimdide Klan'lar santrali tek başlarına ele dercetmek için birbirleriyle savaşım ediyorlar.

ZEPLİN

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Birinci Dünya Savaşı'nda tüketilen Zeplin'lerin hatırasına Almanya'nın kabul edilen şirketlerinden Siemens askeri emele hizmet eden ve kuvvetli motoru ile tutuşmaz nesne giyim güvenliği sağlanarak imal edilen "NeoZeplin"'i etmek etti. NeoZeplin Almanya ve İngiltere içinde adem evladı ve araç-gereç nakliyat seferlerine başladı. Bir Almanya - İngiltere hattı seferi esnasında teröristler yüksek oranda tabanca ve bomba taşıyan Zeplin'i kaçırdılar. Teröristlerin gayesi 1. Dünya savaşı esnasında Almanya'nın İngiltere'yi havadan bombaladığı şeklinde İngiltere'yi bombalamak. Şu anda Zeplin Dover Boğazı'ndan geçmek suretiyle olduğu halde Zeplin'i uzaktan imha arzu olanaksız görünüyor şu sebeple Zeplin'in içinde dünya genelinde bir hayli VIP bulunmakta.

GÜL

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : "Gül" isminde olan Yunanistan'ın Rodos adasında yer alan yat fabrikası şu anda bakım ve onarımdan geçiyor. Paien'in başkanı suikaste kurban yol aldı ve Epoxyn formülleri Rose'da gizli tutuluyor. Yat Fabrikasına sızın. Epoxyn'leri ele geçirin ya da tamamını imha edin.

TREN FABRİKASI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Latin ABD'nın en büyük uyuşturucu müstahsil ülkesi olan Kolombiya uyuşturucu kartelleri ve isyancıları bastırmak için 4 ay devam eden "Beyaz Kurşun" operasyonunu başlatmıştı. İsyankarlar ve uyuşturucu kartelleri WolfTeam Klan'larını bu vazife için tuttular ve 2021 senesinde başarıya ulaştılar. Bu vaziyete rağmen Kolombiya hükümeti Klan'lardan birisini ters savaşım için kiraladı. 17 Ekim 2021 senesinde Bogota tren istasyonunda büyük bir uyuşturucu partisi yakalandı ve bu uyuşturucu parasının kartellerin isyancıları desteklemek için kullanacağı meydana geldi. Uyuşturucu karteli treni tekrar elde etti ve treni diğer bir istikamete göndermeye çalışıyor. Kolombiya hükümeti'nin güçleri trenin koruması ile görevliydiler fakat WolfTeam Klan'ları tarafınca yok edildiler. Bir ters hamle olarak hükümet Klan'lardan birisini bu işe el geçirmek şahsına yeniden kiraladı.

DONMUŞ ŞEHİR

Harita Büyüklüğü : Büyük 8'e 8.
Açıklama : ABD'da yer alan Çok Uluslu Silah Şirketi GD F-Bomb isminde bir bomba üretti. F-Bomb patladığında binalardaki ve canlılardaki sıcaklığı emerek bütün ısıyı düşürdü. F-Bomblar'dan biri patladığında öteki 3 tanesinin kesimi tespit edilemedi ve yitik olduğu anlaşıldı. Diğer 3 F-Bomb'u icad etmek için harp başlıyor.

SARAY

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : Tüm Asya'daki savaşların sırrı Japonya Kyoto'daki bu kesimde yatıyordu. Bu gücün kırılması ile harp Asya'dan çıkıp diğer bölgelere yönlendirilebilirdi. Bazı klanlar bu coğrafyanın savunması lazım olduğuna inanırken ötekiler ise buranın yokedilmesi lazım olduğuna inanıyorlar. Klanlar arası harp başlıyor.

SOKAK

Harita Büyüklüğü : Küçük 8'e 8.
Açıklama : Axion isminde anarşist grubu ücret kazanmak için Meksika'da uyuşturucu satışı yapıyordu ve aniden bu yer uyuşturucu trafiğinin merkezi oldu. Meksika hükümeti uyuşturucu ticaretinin illegal bulunduğunu açıkladığında bütün bu ticaretin merkezinin Mazatlan (liman kenti) kesmindeki bir sokak bulunduğunu keşfetti ve bu kesimi ağartmak için klanları kiraladı.

SAVAŞ FABRİKASI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : ABD'daki en büyük tabanca üreticilerinden önde gelen Maxim şirketi bu kesimde tabanca denemeleri yapıyordu ama Amerikan hükümeti bu fabrikanın kapanması için Maxim'e baskılar meydana getirmeye başladı. Maxim şirketi fabrikayı korunmak için klanlar tutmaya hüküm verdi ama Amerikan hükümeti de farklı olarak klanlarla anlaşıp Maxim'i durdurmaya kararlıydı.

ŞEHİR MEYDANI

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.

Açıklama : Paien laboratuvarı anti-epoksin2 emek harcamaları esnasında Kara Öfke Omesa adlı bir anarşist grubun saldırısına uğradı ve bu atak kararı kesimde vehamet oluştu. Kahverengi klan önder Crawl bu atakların gerisinde duran isimdi ve yeni ataklar için örgütlenmelerle uğraşıyor fakat bir taraftan da Paien de yeni klanlarla anlaşıp şahsını mudaafa etmeyi amaçlıyor.

HURDALIK

Harita Büyüklüğü : Orta 8'e 8.
Açıklama : 2000 seneninden bu yana Amerikan hükümeti Singapur'daki silahları yoketmek için biyokimyasal ve yeni nesil silahları üretip kontrol ediyor. Dünyanın en meşhur tabanca satıcısı Waco Singapur limanını korumak için çaba sarfetmek için bir klan kiraladı ama Amerikan hükümeti de bu limana dominant etmek için klanını hazırlamıştı.

KÖPRÜ

Harita boyutu: Orta (8 Rkp. 8) Londra İNGİLTERE
Açıklama: Karşı klanın sözcüsü “Takım Giyen Adam”dan bir müddet önce şüphelenilmeye başlanmıştır ve en sakıncalı erkek olan “Kırmızı Tırnak Klanı”nın öncüsü ‘Romer’ ona suikast düzenlemeye hazırlanmış olur.
Romer Takım Giyen Adam’a İngiltere hükümetinden bir vazife elde etmek için gittiği Londra yolculuğu esnasında “Royal Albert Köprüsü”nde suikast düzenlemeye çalışır ama Takım Giyen Adam’ın klanıyla çarpışmak mecburiyetinde kalır.
Takım Giyen Adam’ın savunma klanı ve Romer’in suikast klanı içinde şiddetli bir cenk yaşanır.

KALE

Harita iriliği: Orta(8 Rkp. 8) Kyoto JAPONYA
Açıklama: Japonya Kyoto’daki Asya devletleri tarafınca göreve getirilmiş ve toprak anlaşmazlığının kanıtını yok etmeye çalışan her bir klana aksi direnmektedir.
Asya devletleri kısa sürede yerinin Matyama Kalesi Okayama bulunduğunu ortaya çıkardığı toprak anlaşmazlığı kanıtını ortadan kaldırmaya çalışır.
Japonya müdafaa kuvveti ve saldırı klan grupları içinde diğer bir cenk fazla yaşanmaktadır.

Kum Fırtınası

Harita boyutu: Orta(8 Rkp. 8) Orta Doğu’da bir çöl
Açıklama: Güvenli içme suyunun bulunabilmesi için vahanın tarafındaki kasabayı korunmak zorudasınız.
Axion içme suyu için cenk etmek düşmanları püskürtmek ve vahanın tarafındaki çevresi güvende tutmak mecburiyetinde.
İçme suyu için savaşım devam ediyor…

Kontroller

Bir kez kurt hamlelerini öğrendikten sonrasında "WolfTeam" oynamaktan daha çok zevk elde edeceksiniz. Birincil Silah İkincil SilahDönüşüm Özel Silahlar Bomba Yerleştirme Oyun Seçenekleri

Üyelik
joygame.com/tr/signup/redir_wolfteam

Ana Sayfa
joygame.com/tr/wolfteam-online-oyunu/

Facebook Sayfası
feysbuk.com/wolfteamturkiye

Forum Sayfası
joygame.com/Forum/Forum.aspx?f=50

 Bedava çar id :              Şifre:              Rütbe:

syrandd                  123456789
donter01                 sondestan               +Yuzbasi
uzo242424             280502526811        Yarbay
paradisekiller           hasobaba               yüzbaşı
baba31yusuf31        34651903              kartal
07-ali                      marazalimehmet07   Gümüş
xxmuhammedxx27  0123456789          Üsteğmen. Siteden Girmiyor Altın Çok Olunca Hediye atabilirsiniz.
nabacan248            123456789            Ustegmen  Hwid Ban Yememiştir.
umutyolcusu123       Bilal4321              +Ustegmen
ghostswagger          280502526811       Binbaşı
ressam18                123321                  Üst Teğmen
yalatma                   uyumlu                    Gümüş
karabela789            karabela147           kartal hediyelerde özel versiyon karakter var
kartalmertq7            wolfteam                Gümüş
kahramanfb             05369366801         Albay
eLiesHaa                       ercan123
memo65                        namename
jaller59                         147258369
asdweq5                      159753210m
veren4545                   aleyna45
alatma                           uyumlu
dicey2000                     00_annem_52
hokaba                       123123
sametxx58                     joygame
sametbatu2011              189018901890
xxkralxxkankaxx           12345678912345
karakurt567                  paranoyakvulture6161                  lazmanlizge
delgadomert                  123456789
zombimapxd33              053883533553012
bluelight16                   7687125
Ceka2424                   22945781424
mgsxlr                           tugcetugce
HeavenlyDem1se         1q2w3eaq
shedblood14                  ipragaz
he_tudors                      sasasa1
kahramanfb                 05369366801
 keleci21                     asi2133
ahmetdemiroo             ahmetabc
asimelek71                   123123123
Last05Fret                   1596321
katliam2011                mimarsinan
 alove1993                 zaza1235
kartal ömer 45400       kankalar 45
marko140                   963852
kahramanfb               05369366801
zaferpolat                  zaferpolat
xardahan75               samet123456789
dumbass55                  19982010
zombimapxd33            053883533553012
Bilgi özeti                 http://Bilgiozetim.com
 skryalibuzkurt       123789456 veya 112224448
yasinsinoplu           pagedownyunus
hakan6301            6301
xmeycox                17931783
ahmetdemiroo        ahmetabc
05444222616           0987654321
xxRedbullxx84           05431247
armagedonxx            147852366
yasalisim40                Saman123
babakral0202              662002333
servet_servet_            bilal
KARABELAZAZA    169308 
gevreclicocuk              17032910856
serserigardi16         05335501396ibo
teleciemir                cihoibo5649
ıd:xxberatxx100      123456789
proe5445               20579489464
crazytheend            553455
yuhanes159357      123698745
mehmet123             onurkan
skry5454                112224448
bb20001905            korkbenden34
mardinli_kral          05064548544 rutbe papatya
s*ky*rrak             123456789
Erenmazee123       porrrronono
yokyokyok31        yokyokyok
asidehset               1234567891234567
hasanbasrisayran   hasanbasri
benoximo                bir123456
 Wolfteam Kutu Açılışı 77 Tane (PozitiveST)
 Wolfteam Grienta 384 Silah Açılımı

Not: Güncel Bedava Char Hesapları zaman içerinde ban yemiş olabilir veya başka userlerce şifreleri değişmiş olabilir. Bu nedenden dolayı küfür etmek yerine size sunduğumuz paylaşımları denemeyin kullanmayın! Vaktiniz varsa hepsini denemenizi tavsiye ederiz. Yeni Güncel Wolfteam bedava çarlar elimize geçtiğinde listemiz uzayacak. Altta yorum bölümüne paylaşılanları da mutlaka inceleyin deneyin. 
Sponsorlu Bağlantılar

Google

Google'da Bizi Bulun DMCA.com