2014 Ziraat Bankası Eleman Alımı iş Başvuru Formu Doldur

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan TC Zıraat Bankası 2014 yılında personel alımları yapacağını duyurmuştu. Neredeyse her yıl Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bulunan şubeleri için farklı branjlarda eğitim sahibi olan eleman alımları yapmakta. Bilgiozetim.com sizler için bu konuda araştırmalar yaptı. Her yıl sınavla işçi alımları yapan Zıraat Bankası iş ilanları ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Ben de eğitimime ve deneyimlerime güveniyorum. Başarılı bir personel olarak görevimi en iyi şekilde yerine getirebilirim düşüncesine sahipseniz kesinlikle başvurmanızı öneririz. Zira banka eleman alımları mülakatlarında en çok dikkat edilen nokta, eğitimden sonra özgüven konusudur. Cesaretiniz varsa atılımcıysanız, seyahat konusunda herhangi bir engeliniz yoksa yaş sınırı kriterlerine de uygunsanız kesinlikle Ziraat Bankası'nda çalışmanız konusunda hiç bir engel yoktur.
Yapmanız gereken Zıraat bankası 2014 eleman alımlarını takip etmeniz. İş başvurusu hakkında verilen süreyi takip etmenizdir.

Ziraat Bankası İş İlanları

Bankamız şubeleşme çalışmaları çerçevesinde, ihtiyaç olan yerlerde yeni şubeler açacak. Kısa-Orta vadede İstanbul’da 100 adet şube, hiçbir bankanın bulunmadığı 36 ilçede ise ‘butik şube’ açmayı planlamaktadır”.
Personel alımında 4 yıllık üniversite mezunlarının yanı sıra, bu yıl ilk defa lise ve 2 yıllık yüksekokul mezunlarına da yaşadıkları il ve ilçelerde çalışma imkânı sunulacaktır. Adaylar yaşadıkları şehirde bulanan şubelerde istihdam edilmek üzere sınava katılacaklardır.
Yapılacak sınavlarla bankamız 2 bin 500 banko asistanı, 500 servis görevlisi, 200 uzman yardımcısı, 30 iç kontrolör yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı olmak üzere toplam 3.265 genç personeli bankacılık sektörüne kazandırmayı hedeflemektedir” şeklindeydi.

17 Eylül - 28 Eylül 2012 tarihlerinde düzenlenecek alımlara istinaden sunulan sınavlar için Ziraat Bankası internet sitesinden başvuru yapılabilrecek. Kazanan tüm adaylar Ziraat Bankası Bankacılık Okulunda alacakları özel eğitimi tamamladıktan sonra göreve başlatılacak.
Zıraat Bankası Sınav Tarihleri:
Müfettiş Yardımcısı
İç Kontrolör Yardımcısı
17 Kasım 2012 Cumartesi
Uzman Yardımcısı
Servis Görevlisi
Banko Asistanı
24 Kasım 2012 Cumartesi
Başvuru İçin: http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/
2014 Zıraat Bankası eleman alımı, başvuru tarihleri, başvuru şartları, koşulları hakkında bilgilere ulaştığımızda sizlerle paylaşacağız.


EmoticonEmoticon