2014 Facebook Profilini Hayran Sayfasına Dönüştürmek

Hayran sayfanızı facebook profiline çevirme resimli anlatım, 2014 Face sayfanı fan sayfası yapma, face profilimı nasıl hayran sayfasına çevirebilirim? Kişisel Hesabınızı bir Facebook Sayfasına Dönüştürme. Facebook Profili Sayfaya Çevirme. Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi Facebook kullanıcıları için yenilikler sunmaya devam ediyor. İşte bunlardan biri ise, sahip olduğunuz Facebook profillerinizi bir hayran sayfası yapma imkanı. Bu sayede sahip olunan profil yine sizin kontrolünüzde, tanınmış bir ürün, bir kişi, bir eser veya bir firma için geniş kapsamlı bir paylaşım arşivi sunabilirsiniz.

Facebook yönetiminin bu özelliği aktif etmesindeki asıl amaç ise arkadaş sayınızı arttırmak istediğinizde bunu engelleyen, bu kişinin zaten çok arkadaşı mevcut uyarısının ortadan kaybolmasını sağlamak.
Facebook arkadaş sayısı 5000'den fazla olan kullanıcıları Bilgiozetim.com otomatikmen tanınmış kişi olarak algılıyor ve arkadaşlarınız sizlerin aslında hayranlarınız oluyor. İşte dev bir arkadaş çevreniz varsa bu işlem tam size göre..


Evet arkadaşlar sizi eklemek için sırada bekleyen fakat 5000 kişi ile sınırlı olan arkadaş limitinizi sınırsız hale getirmek için hazırsanız başlayalım. Facebook profilinizi hayran sayfasına çevirmek için buraya tıklayın. Facebook hayran sayfanızı tekrar profile çevirmek: Facebook yönetimi, yeni bir etkinlik daha sundu, bu sayede facebook profilini yanlışlıkla hayran sayfasına çevirenler için tekrar facebook profilinize geri dönmenizi imkan sunuyor. Hayran sayfasını tekrar profile dönüştürmek için buraya tıklayınız. Daha sonra da sırasıyla “kullanıcı adı“ ve “oluşturulan sayfa url“ bilgilerini girmeniz yeterlidir. Facebook yönetimi tarafından profilinizle ilgili onay maili alacaksınız.


EmoticonEmoticon