2014 İş Bankası Memur Alımı İş Başvuru Formu Mülakat Sınav Tarihleri Koşulları

Ülkemizin en köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası 2014 eleman Alımları yapacağını duyurdu. Türkiye İş Bankası 2014 personel alımı sınav tarihleri hakkında detayları yazımızın devamındane dinebilirsiniz. Bilgiozetim.com Türkiye İş Bankası 2014 İzmir, Denizli, Muğla, Manisa, İstanbul, Aydın, Uşak illeri bölge bayiilikleri eleman alımları. Ülke genelinde tüm illerde şubesi bulunan Türkiye iş bankası işçi alımı iş ilanları resmi web sitesinde duyuruldu.
İş Bankası İstanbul Şubeleri ve Genel Müdürlük Bölümleri Memur alımları 8 Temmuz 2013 Pazartesi günü düzenlenecek sınav ve mülakatlar şeklinde yapılacak.
TC iş bankası Sınav başvuruları 2 Temmuz Salı günü saat 10:00’a kadar yapılabilecek. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurularak “Sınava Başvur” bölümü ile yapılabilecek. Türkiye iş bankası eleman alımı şartlarına uygun olan adaylar e posta ile gönderilecek olan sınav daveti ile çağrılacaktır.

Genel Yetenek Testi sonucunda uygun bulunan adaylar asıl sınava girme hakkı kazanacaktır. Sınav İstanbul şubeleridir. Yazılı Sınav Tarihi 8 Temmuz 2013 Pazartesi ve izleyen günlerde  yapılacaktır.
Sınav Davetleri 4 Temmuz 2013 Perşembe günü saat 18:00 den itibaren gönderilecek.

Türkiye iş bankası Başvuru şartları 2014

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
08.07.1983 tarihi ve sonrasında doğmak
İstanbul'da ikamet ediyor olmak
Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde göreve elverişli olmak, (Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu gereklidir.)
Hiç bir suçtan dolayı hapis cezasına almamış olmak       
Zorunlu hizmet yükümlülüğü olmamak
Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış en erken 30 Kasım 2014 tarihine kadar tecilli ya da askerlikten muaf olmak
Daha önce iş bankası mülakatlarına katılarak Memur, Operasyon Destek Elemanı Operasyon Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavları, Bilgizetim.com mülakat değerlendirmelerden başarısız sayılmamış olmak.
08.07.2013 tarihinde 4 yıllık üniversite bölümlerinden mezun olmak  Yabancı ülkelerden mezun olduğuna dair belgeler almak.
Hangi il ve bölgelerde alımlar yapılacak? alttaki adresten öğrenebilirsiniz.
http://ik.isbank.com.tr/ek-dosyalar/mas-ege-denizli-brosur_229.aspx
Online iş başvurusu yapmak için alt linki ziyaret edin
  http://ik.isbank.com.tr/kariyer-yonetimi/alim-yapilan-pozisyonlar.aspx
Not: Telefon ve Adres bilgilerinizi bırakmayın yayınlayamıyoruz. 
Türkiye İş Bankası 2014 iş başvuru şartlarına uygunmusunuz? hemen yorum yapın.


EmoticonEmoticon