2013 Lise Taban Puanları Düşecek mi? SBS Ne Zaman Açıklanacak?

2013 lise taban puanları ne zaman açıklanacak? 2013 SBS için umutlu olacak öğrencilerin beklediği, 2013 sbs düşecek mi? yoksa sbs 2013 taban puanları yükselecek mi sorusunun yanıtın netleşmesi sonrasında bizlerde bu dertten muzdarip olanları biraz rahatlatmak adına seve seve paylaşacağız. Liselerin taban puanları düşecek mi Milyonları bulan 2013 Lys katılımı ve seviye belirleme sınavı düşecek mi sorusu için 8 Haziran 2013 Cumartesi günü gerçekleşen SBS sonrasında yaşadıkları stres ve moral bozukluğu düzeltme konusunda biraz olsun sevindirebilir.
2013 SBS sınavı bu güne kadar yapılan en zor ve deyim yerindeyse en kazın soruların sorulduğu sunav olması yorumu artık genel bir durum haline geldi. Durum bu şekildeyken Liselere girişte kullanılan yerleştirme puanlarının düşeceği sonucunu çıkarabiliriz. Bonuyla ilgili Meb ve Ösym gibi devlet kurumlarından resmi açıklama geldiğinde sizlerle paylaşacağız.
Eğitimciler tarafından yapılan SBS hakkındaki yorumlara bakıldığında, sınavdan 60 net ve üzeri yapan öğrenciler Anadolu Liselerini kazana biliyor. 80 net ve üzeri bekleyen adaylar ise Fen Liselerine girme hakkı kazanabiliyorlar.
Sizlerde SBS 2013 düşmeli mi? Düşecek mi? SBS sınavı soru cevap hususları hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi buradan paylaşabilirsiniz. Umarız gönlünüzce olur.

13 yorum

DÜŞMESİN.Düşük puanlı eziklerle fen lisesinde okumak istemiyorum

ben 350 puan alıyorum lise puanı 364 puanlar düşse bir de yedeklerden falan girebilirmiyim çok acil cevap verin ne olur evde kaos yaşanıyor .

benim netim 80 in üzerinde ve ankarada oturuyorum bu benim fen lisesine gidebileceğimin bir açıklamasımı

Sivilceleri topak topak olmus ergen okuma lan o zaman okumaaaaa!

Fazla guvenmemek lazim bu bilgilere cunku sehirden sehire fen liselerinin taban puanlari degisebiliyo ama buyuk ihtimal fen lisesine girersin

Buyuk ihtimal girebilirsin cunku aciklamaara gore 20 puan falan dusecekmis hic olmadi yedeklerden girebilme şansin cok yuksek insaallah amacina ulasirsin :)

70 net var puanım 384,754 401-414 puanla alan okula girebilirmiyim

ben 390 aldım 405 puanlı liseye girmem mümkün mü?

358 aldım 394 puanlı liseye girebilirmiym

çocukları bu kadar sıkmak hiç hoş değil allah çocuklarımıza yardım etsin bu akadar emek verip stresten düşük alan çocuklar ne yapacak

397 küsür aldım yüzdelik dilim ise 10 küsür yüksek puanlı anadolulara girebilirmym ?

Yürügit lan ezik kim bilir kaç aldın artisleniyon ztn fen liseleri kucak açmış seni bekliyodu

Halla halla seni ne ilgilendiriyor acaba cicim


EmoticonEmoticon