2017 Facebook Açılmıyor Faceye neden girilmiyor çöktü mü

21 Haziran 2014 face çöktümü 2106.2014 dacebook nedne açılmıyo? Facebook'a giremiyorum, 17 18 19 20 21 22 23 24 24 26 27 28 29 30 31 2014 Facebooka neden girilmiyor? Face neden açılmıyor? Son zamanların en bunaltıcı konularından birisi de bu. Dünya genelinde bir bağımlılık olan sosyal paylaşım sitesi üyelik hastalığı... Dünya genelinde 1 milyardan fazla fesbuk kullanıcısı olduğunu düşünürsek, Türkiye'de de kesinlikle azımsanmayacak miktarda üye mevcut...
Hal böyle olunca, insanlarında faal olabildiği tek yer feysbuk olunca otomatikmen sisteme giriş yapılamaması bunaltıcı bir sorun haline gelir.

Eğer sizde fesbuk neden açılmıyor? niye çöktü sorularının yanıtını arıyorsanız hemen söyleyelim. Kesinlikle bilgisayarınız ve internetiniz ile ilgili çözüm maceralarına girmeyin, sorun tamaen sistemsel yani face açılmama sorunu, kendiliğindenmeydana gelen bir problem yine kendi kendine düzelecek. Bu anları dışarıda arkadaşlarınızla ya da evde ailenizle vakit harcayarak geçirebilirsiniz. Bilgiozetim.com Farklı sorunlardan dolayı da faceye giremeyenler vardır, İnternet parasını ödememiş olanlar, bilgisayar kullanmayı bilmeyen ve virüs bulaştıranlar.. Bunları çözüm genellememize sokmuyoruz. Face yüklenmeme sorununun kesin çözümü beklemektir. Herkese geçmiş olsun.


EmoticonEmoticon