Açıköğretim Sınav Sonuçlarına Nasıl itiraz Edebilirim?

2013 Aöf sınav sonuçlarına itiraz edilir mi? aöf sonuçlara itiraz etme, 2013 açık öğretim sonuçlarına itiraz edilir mi? Türkiye'de bir çok gencin hayatının dönüm noklalarından biri olan Aöf Sınav sonuçları itiraz dilekçesi örneği arayışında olan tahipçilerimiz için bilgi sunmak istedik.
Değerli arkadaşlar bu konuda sizlere üzücü bir yanıt vereceğiz, yapılan sınav okullardaki genel amaçlı test kağıtları gibi bir öğretmen tarafından elle değil sınavda kullandığınız cevap anahtarındaki işaretlemeler dijital ortamda optik okuyucu tarafından okunduğu ve tespit edildiği için itirazlar kabul edilmemektedir.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav sunuçlarına itiraz etme hakkımız da doğal olarak kayboluyor. Yapabileceğiniz sadece, sınavda yanlış olduğunu düşündüğünüz soru veya yanlış cevap şıkkı varsa bu durumu e posta yolu ile bildirebilirsiniz. Bilgiozetim.com Bu işlem sonucunda Aöf sorunun veya yanıtın yanlış olduğunu tespit ederse soru iptal edilir ve puan hesaplaması kalan sorular üzerinden yapılır.

1 yorum so far

BEN GÜZ VE BAHAR DÖNEMİ OLARAK 2 DÖNEMDE DE MATEMATİK SINAVIMDAN ARA SINAV 30 FİNAL 45 BU NASIL AYARLAMADIR OYSAKİ BAHAR DÖNEMİNİN FİNAL SINAVINDA MİNİMUM 60 BEKLİYORDUM. ŞİMDİ SİZ KALKMIŞSINIZ SINAVLARA İTİRAZ HAKKINIZ YOK DİYORSUNUZ O ZAMAN ONLAR NASIL UYGUN GÖRÜRSE BİZ ONA GÖRE NOT ALALIM.. SAÇMALIKKKKK


EmoticonEmoticon