Ahirim Sensin Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Fragmanı

Ahirim Sensin Dizisi hangi kanalda saat kaçta ne zaman çıkacak? Ahirim sensin oyuncu kadrosu konusu fragmanı gibi bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız. Son yıllarda başarılı dizi projeleri ile karşımıza çıkan şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün Boyut Film şirketi tarafından hazırlanan ve yakında yayına girmesi planlanan "Ahirim Sensin" isimli dizi için kollar sıvanmış durumda. Cemal Şan yönetmenliğinde yine ses getirecek bir konu ve başarılı oyuncu isimleri ile izleyicinin beğenisine sunulacak olan Ahirim sensin oyunculaır kimler? Ahirim sensin dizisinde çalan şarkılaer, müzikler, şarkı sözleri ve jenerik müzikleri ile ilgili güncellemeleri de takip edeceğiz.

Şu an itibarı ile Ahirim sensin dizisinin konusu hakkında bilgi verilmememkte, bir sır gibi saklanan dizi tam olarak izleyici ile buluştuğunda dizinin bilgilerini aktaracağız.

Ahirim sensin dizisinin oyuncu kadrosu arasında ise adını çokça duyduğumuz Asi ve Suskunlar başrol oyuncularından Murat Yıldırım ve yine kaliteli oyunculardan biri olan Hayat Devm Ediyor dizisindentanıdığımız Onur Tuna da yer alacak.


EmoticonEmoticon