Aldırma Gönül Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri Konusu ATV

2013 ATV yeni sezon dizilerinden biri daha çok yakında hayat bulacak, CGZ olarak tanıdığımız Çok Güzel Hareketler Bunlar programının başarılı oyuncuları bu seferde Aldırma Günül Dizisinde buluştu.
İlk bölümü ile izleyici ile buluşacak olan Aldırma Gönül Dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor yakında netleşecek.
İyi ve kaliteli bir kadro ile gümbür gümbür geliyor diyebileceğimiz kalitede projelere imza atan ATV kanalı Aldırma Gönül Dizisi Oyuncu karakterlerini de sizler için yakında sunacağız. Komedi tarzı bir çalışma olduğunu tahmin ettiğimiz dizinin detayları şu şekilde..
ATV Yeni sezonda beğeniye sunulacak olan Aldırma Gönül konusu; Dizinin baş karakteri Mahir bir kargo şirketinde şoförlük yapmaktadır. Bilgiozetim.com Mahir Gönül ile evlidir ve kayınpederi Cabbar, salak kızı Nefise ile aynı çatı altında yaşamaktadırlar. Araları sürekli naneli olan Mahir ve kayın peder Cabbar'ı barıştırmaya çalışan Gönül başarılı olabilecek mi? Yoksa Mahir hayalini kurduğu mutlu aile tablosuna kavuşacak mı?


Aldırma Gönül dizisi oynucu karakteri kim kimdir? 
Tülin Özen, Şahin Irmak, Yeşim Ceren Boz, Ulvi Alacakaptan, Çağlar Çorumlu, Asena Tuğal, Bülent Seyran Nadir Sarıbacak, Meltem Yılmazkaya


EmoticonEmoticon