Algida Konya işçi Alımı 2014 Algida Konya İş Başvuru Formu Doldur

Dünyanın en büyük dondurma üreticilerinden biri olan Algida firması Türkiye'de büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. Ülkemizin en gelişmiş şehirleri, İzmir, İstanbul, Ankara haricinde şimdi de Mayıs 2013 ayı itibarıyla Konya ilimizde de fabrika açmaya hazırlanıyor. Konya Algida Dondurma Fabrikası eleman alımları hakkında edindiğimiz bilgileri sizlere sunmak istedik. 

Yüz ölçümü olarak Türkiye'nin en büyük şehirleri arasında ilk sırada bulunan Konya'da oluşan ticari gelişimler ve uluslar arası yatırımlar devam ediyor. Bilgiozetim olarak ilerleyen zamanlarda Konya'da işçi alımları yapan firmaların ilanlarını sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Dünya üzerinde tam 16 ülkeye de satış yapan Algida Firması Konya fabrikası için 100 milyon dolardan bütçe ayırdı.

Aktif edildiği taktirde 2014 Konya Algida iş Başvuru Formu Doldur manız için yazımıza eklenecektir.Tecrübeleriniz yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

1 yorum so far

adım soyadım ahmet onarıcıoglu askerligimi yaptım ve devamlı olarak çalışacagım bi iş arıyorum firmanızla çalışmak isterim saygılarla


EmoticonEmoticon