Babam Sınıfta Kaldı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Fox TV

2013 yeni sezon projelerini faaliyete sokan Fox TV bu sefer yeni bir dizi ile izleyicileriyle buluşuyor. Yerli ve günlük dizi kousunda yıllardır kendini kanıtlamış duruşu ile youlua devam eden Foks tv ekranlarında Babam Sınıfta Kaldı dizisi başlıyor. ne zaman başlıyor hangi kanalda saat kaçta kısa süre içerisinde eklenecek.

Babam sınıfta kaldı dizi oyuncuları, Babam sınıfta kaldı dizisi oyuncu kadrosu yazımızın devamında mevcuttur. Bir de Fox TV Babam sınıfta kaldı dizisinin konusu ile kısa bir tanımlama yapmak gerekirse babasının biricik küçü kızı büyümüştür.. Bilgiozetim.com Fakat baba bunu idrak edemez Üniversite kazanan küçük kızını kurtlara kuzulara kaptrımak istemeyen babanın mücadelesi ve küşük kızının bu tutum karşısındaki tavrı konu alınıyor. Sonraki yazılarımızda Babam sınıfta kaldı müzikleri, dizide çalan şarkılar jenerik müziği ve şarkı sözleri de eklenecek.. 

Babam Sınıfta Kaldı Dizi oyuncuları;  Defne Samyeli, Ani İpekkaya, Melis Tüzüngüç, Çağrı Çıtanak, Hatice Pınar Köklü, Halit Akçatepe, Cem Davran, Mesut Yar..


EmoticonEmoticon