Beni Affet 395 Bölüm Özeti Sezon Finali Fragman izle 14.06.2013

Beni Affet 395. Bölüm Fragmanı Sezon finali Full Özeti, Star TV Beni Affet Dizisi 14 Haziran 2013 son bölüm yorumları, tüyoları hakkında bilgi..
Türkiye'nin uzun yıllardır yayınlanan ve en beğenilen dizilerinden biri olan Beni Affete final bölümü ile izleyicilere veda ediyor.
Yıllardır izlenen ve şu anda Star Tv ekranlarında Hafta içi hergün yayınlanan Beni Affet dizisi 395. Bölümü 14 Haziran 2013 Cuma izleyici ile buluşacak.
2013 yılu sezon finali yapan Beni Affet Yeni Bölüm izle mek için 14 Haziran Cuma akşamı saat 16:50'de Star TV ekranlarında ve ayrıca Star tv resmi web sitesinden canlı yayında izlenebilecek.

Beni Affet 395. Bölüm Özeti Full:

Kemal Bahar’ın peşine düşüyor...
Bahar’ı kaçıran Kürşat, yurtdışına kaçmaya hazırlanırken, Bahar’ın verdiği ipucunu çözerek kaçırıldığını öğrenen Kemal, karısının izine düşer. Kürşat ise planladığı gibi Bahar'ı ve bebeğini yok etmek için pilanlar kurarken nelere olacak merakla bekliyoruz. Kemal karısı Bahar’ın ve çocuğunu bulup Kürşatı

Feride ise yıllardır kalbinde taşıdığı Cüneyt’i bir türlü unutamıyor...
Tunç, Feride ile evlenme hazırlıklarına girmiş ve sabırsızlıkla beklerken, Feride ise Cüneyt'e olan aşkını bir türlü silemiyor.. Öte yandan Eylül’e boşanma davası eski aşık Cüneyt ise tekrar Feride’yi geri kazanma çabasındadır. Cüneyt, Feride’nin izini sürerken, Tunç’un öz annesinin Zühre olduğunu öğrenen Eylül’de Tunç’u bulmak için çabalar. Yıldız ise Derya’nın ölümü nedeniyle yıkılan kocası Ferma'nın yanındadır..
durdurabilecek mi? Diğer yandan hayatı altüst olan ve Handan’ın ölümünden kendini sorumlu tutan Umut, yaşadığı vicdan azabından kurtulamamaktadır... Beni Affet Dizisi Son Sezon Finali Bölüm Fragmanını izlemek için startv.com.tr/dizi/beniaffet sayfasını ziyaret edebilirsiniz


EmoticonEmoticon