Beyaz Show Konukları 2 Ağustos 2013 Beyazda Bu Hafta Kimler Var?

Beyaz Show Konukları kimler? 2 Ağustos 2013 02.08.2013 Beyaz Show'da Bu hafta Kimler var? Geçtiğimiz hafta Taksim'de meydana gelen Gezi Parkı oturma eyleminde şiddet gören vatandaşlarımıza destel vermek amacı ile yayın yapmayı ve komik okmayı reddeden başarılı ve profesyönel sunucu Beyazıt Öztürk bir hafta ara verdikten sonra nasıl bir konu ile izleyici karşısına geçecek merak konusu oldu.
Showmen Beyaz'ın Bu haftaki konuları açıklandı.

Siz değerli Bilgiozetim.com takipçileri için yazımıza ekledik 2 Ağustos 2013 Beyaz Show'a bu hafta kimler gelecek? en az bizlerde sizin kadar merak ediyoruz. Kanal D ekranlarında her cuma gecesi saat 23:15'de canlı olarak yayınlanan Beyaz'a gelecek konular, işleyeceği konu ve skeçleri ile büyül ilgi göreceğinden eminiz. Kendisine televizyon kariyeri boyunca başarılar diliyoruz.
Beyazıt Öztürk 2 Ağustos 2013 tarihinde yayınlanacak olan bölüme çıkmak yerine, Taksim'de düzenlenen Gezi Parkı eylemine katıldığı için kanal D yönetimi tarafından sözleşmesinin fesh edildiği haberine da Twitterdan asılsız olduğu yönünce açıklama yaptı. Yani 02.08 2013 Cuma Gecesi Beyaz Show'u konukları Ezgi Mola Necati Şaşmaz, ve Kelly Brook birlikte izleyebileceğiz.


EmoticonEmoticon