2015 Bim İşçi Personel Alımı iş Başvuru Formu Doldur Açık Pozisyonlar

2016 Bim Eleman alımları ne zaman? Türkiye genelinde market ağı kurmuş olan ve ekonomik fiyat ilkesiyle dev bir müşteri potansiyeli yakalamaya devam eden Bim iş başvuru formu doldurmak isteyen takimcilerimize bilgi vermek amacıyla yazımızı paylaşmak istedik.

Bim işçi alımı detayları şu şekilde. yazımızın devamında da bahsettiğimiz gibi büyük bir marketler zincirine sahip olan ve büyümeye devam eden Bim A.Ş. bünyesında bir çok alanda eleman alımları yapılacağı duyrulmakta. Açık kontenlanlar da Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Muş, Siirt, batman,  Muğla,  Mersin, Karaman,İstanbul(Asya),  İstanbul(Avr.), Çankırı, Kırıkkale,  Bolu, Karabük, Ankara, İzmir, Manisa, UşakAdana, Hatay, Mersin,  Antalya, Burdur, Isparta,  Aydın, Denizli,  Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Bursa, Amasya, Çorum, Kastamonu, Tokat, Yozgat, Erzincan, Erzurum, Kars, Bayburt, Ardahan, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Osmaniye, Kocaeli, Konya, Aksaray, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Sivas , Sakarya,  Bolu, Zonguldak, Bartın,  Karabük, Düzce, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas, Adıyaman, Malatya, Mardin, Şanlıurfa, Kilis, Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize, Trabzon,    Afyon, Eskişehir, Kütahya, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ bölgelerinde alımlar yapılacak.

Eğer siz de Bim'e iş başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızın devamındaki resmi kayıt sayfası üzerinden sizler için uygun olan iş pozisyonu belirleyip sizlere sunulan kayıt formunu eksiksiz doldurup yollamanız gerekmektedir. Bim 2015 başvuru formu doldur mak için  
bim.com.tr/Categories/629/bim_de_kariyer.aspx adresini ziyaret edin


EmoticonEmoticon