Bir Şarkısın Sen Başvuru Formu Doldur 2013 Kayıt Şartları Tarihleri

Star TV 2013 Bir Şarkısın Sen Yarışma Başvuru Formu hakkında bilgiler, ATV 2014 Bir Şarkısın Sen Yarışması Başvuruları başladı. ATV projelerinden biri olan ve büyük ilgi gören yarışmaya sizde katılmak, hayatınızın gidişini tamamen bilgizozetim.com değiştirmek istiyorsanız kesinlikle acele edin.
 Türkiye'de geleneksel bir hale gelen, en başarılı miniklerin keşfedildiği yarışma programı yeni sezonda izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.
6-13 yaşları arasında sesine güvenen, Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Pop Müzik ya da Arabesk dalında kendine güvenen minikler, veli veya vasisinin izin alarak katıalbilir.
İstanbul dışından gelenler “Bir Şarkısın Sen” yarışmasına katılmaya hak kazananlar İstanbul’a ulaşım ve
konaklama masrafları şirket tarafından karşılanacak.

 Bir Şarkısın Sen Şarkı yarışmasına başvurmak için birsarkisinsen.net/basvuru.html sayfasını ziyaret ediniz.

7 yorum

YA NASIL KATILACAĞIMI BİLMİYORUM YARDIM EDİN :(

Ya başvuru formunu bulamıyorum yardım edınn :((

hiç kimse beni yenemez (KÜÇÜK İBO)

ya nasıl forum doldurucam ben

Pınar abla lütfen beni kabul et sesim çok güzel adım ezgi bahar AKSOY adana /SEYHAN DA yaşıyorum 13 yaşındayım lakabım(Liceli) Diyarbakırlıyım favorim (yusuf köse) bende insanların favorisi olmak istiyorum küçüklükten beri hayalim bu yarışmaya katılmak hayallerimin yıkılmasını istemiyorum ne olur bana kulak ver pınar abla gerekirse kendi canımı veririm bu yarışma için

ben bu yarışmaya bayılıyorum benim arkadaşım canan arlı katıldı o çirkin sesi bile aldıysanız beni hayda hayda alırsınız ne olur alın allahıma hep dua ediyorum her namazda allahım ne olur katılıyım bende çıkıyım diyorum ne olur adım dileknur idi 13 yaşındayım İstanbul başakşehirde oturuyorum ve bir şarkısın seni çok seviyorum ne olur sesimi çok beğeniyorlar Çanakkaleliyim kıvırtırım oynarım eğlenceli bir yanım var ne olur ne olur alın beni

Bence kimsenin üzülmesine veya kıskanmasına gerek yok. Olacağı varsa zaten olur. Bende sesimin güzel olduğuna inanıyorum ve bu çevremdekiler tarafındanda doğrulanıyor. Ama sizin kadar çabalamıyorum.


EmoticonEmoticon