Çapul TV Taksim Gezi Parkı'nda Canlı Yayına Başladı

Taksim Gezi Parkı eylemleri ile ilgili olarak, Çapulcu TV Canlı izle, Türkiye genelinde ve İstanbul Taksim meydanında toplanan ve eylem yapan vatandaşlara Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın yaptığı "Çapulcu" benzetmesinden esinlenerek hazırlanan ve internet üzerinden canlı yayına başlayan Çapul TV izle nme rekorları kırıyor.
2 haftadır devam eden Diren Türkiye adlı Gezi eylemleri etkinliklerinde son dönemece gelindi.. Başbakan Erdoğan'ın yağtığı açıklamalar sonrasında, gezi parkı eylemcilerini teslim eden bir heyeti kabul ederek uzlaşı planı hazırladılar. 4,5 saaat süren ve aralarında Hülya Avşar, Namı diyar Polat, Necati Şaşmaz'ında bulunduğu toplantı sonrasında Referandum yapılacağı şeklinmde basın açıklamaları yapıldı.
Öte yandan yeni ve bomba gibi bir gelişme meydana geldi.
İstanbul Valiliğinin Bilgiozetim.com sert bir müdehale ile Taksim Gezi Parkı eylemcilerinin dağıtılacağı, ailelerin evlatlarına sahip çıkması uyarısında bulundu. Bunun üzerinde KESK Başkanı Lima Özgen Müdehale olması durumunda memurların iş bırakIp sokata döküleceğini belirtti.
Haberin Ayrıntıları için: 240 BİN MEMURUN İŞ BIRAKIP MEYDANLARA ÇIKMA EYLEMİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Çapul TV Özel bir uydu sistemi ile Gezi Parkından canlı yayın yapıyor. Capul.tv internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon