D-Smart İptal Dilekçesi Örneği indir D Smart Kapatma

D-Smart üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Türkiye'nin en büyük ücretli televizyon hizmeti sunan kuruluşlarından bir olan D-Smart maçları ve sinema filmleri ile izleyicin beğenisini kazanmasına rağmen bazen işler ters gitmez, kimi zaman yayın iyi olmaz, kimi zaman istediğiniz kaliteyi sunmazlar, kimi zaman d-smar cihazı bozulur, kimi zaman ücret yüksek gelir, yani aylık ödeme fiyatları. Sonuç olarak canınıza tak der ve d-smart üyeliğimi iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım sorusunun yanıtını ararsınız Yapmanız gereken DSmart Müşteri temsilcisi ilçe görüşmek ardından da hemen dsmart iptal dilekçesinin çıktısını alıp kimlik fotokopinizle birlikte PTT Kargoya (yani APS) aracılığı ile göndermenizdir. Müşteri temsilcisi formu maille göndereceğini bildirse de 3-4 gün sürüyor. Vakit nakittir. Görüşmenin ardından dsmart iptal formunu 10 gün içinde Pk.138 Şişli İstanbul adresine göndermeniz gerekiyor. Kararınız hayırlı olsun.
D-smart iptal işlemleri hakkında sorun yaşayanlar yorum bölümünden paylaşabilirler.

7 yorum

taahhüt sürem bittiği gün önce 0 850 266 0 266 nolu telofondan iptal istedim,, sonrada online işlemlere girip istek yaptım bana emaille geri dönüp iptal bilgisi verdiler,,,dsmart kart numarasınıda yazarak iptal dilekçesi imzalanıp pk.138 e gönderilecek,,nüfüs cüzdan fotokopiside eklenecek

Allah belalarını vermesin ne diyim satana kadar kırk dil dökerler sattıktan sonra mağduriyetin kralını yaşatırlar. bütün dijital alt yapısı yanar inşallah.

digitürkü iptal ettirdim her ay farkli fatura geliyor diye dsamrta gectim bunlrda daha fazla gelmeye basladi dogru düzgün internet kullanmadigim halde kotanin asildigini bahane ederek her ay 70 tl olan faturam 6 aydan beri 100tl den asagi gelmiyor.hic kimse inanmasin bunlara normal kanallrinizi izleyin bosverin dsamarti falan kaziklanmayin bosu bosuna.

Arkadaşlar benim abonelik sözleşmem bitti 24 aylık kontratlı aboneliğim vardı günü geldi bitti ama devam etmek istemiyorum dedim benden yine iptal dilekçesi kimlik fotokopisi istiyorlar buna hakları varmı? Ne yapmam lazım?

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/
BU LINKE GIRIP UYE OLUN SIKAYETINIZI YAZIN ONLAR GERI DONUS YAPIYOR VE HICBIR BELGE ISTEMEDEN IPTAL ETTIRIYORLAR ARKADASLAR BILGINIZE

arkadaşlar bana 15 günlük bir abonelik süresi için 220.tl aldılar neymiş sözleşme bozma bedeliymiş peki BTK denilen kurum bu sözleşmeleri neden incelemiyor hani inceliyorsa tüketici haklarını koruyacağına s....ccc...iii haklarını koruyor.

D-Smart'a taahhüdüm bittiği halde fatura gelmeye devam etti. Bende aradım üyeliğimin iptal edilmesini istedim. Son gelen faturayı ödedim. Birde baktımki TV de ulusal kanallar dahil hiç yayın yok! 13 Kasım'da aradım verdikleri cevap aynen şöyle: "Siz 27 Kasım'a kadar fatura ödemesini yapmışsınız ama iptal talebinde bulunduğunuz için yayınları kapattık" Peki diyorum D-Smart yayınlarını kapatın ama bana ait olan bir uydu alıcının ücretsiz D-smarta ait olmayan ulusal kanallarını nasıl kapatırsınız. Verilen cevap: İptal talebini geri çekerseniz açarız!
Şimdi soruyorum bu nasıl bir hizmet politikasıdır siz karar verin:
1. Ben iptal etsem bile mülkiyeti bana ait olan bir uydu alıcının ulusal kanallar yayınını nasıl kesebilirsiniz?
2. Benim parasını ödediğim 27 Kasım'a kadar olan D-smart kullanım hakkımı nasıl gasp edersiniz?
3. Ben iptal talebimi geri çekmediğimi özellikle belirttiğim halde telefondan sonra neden iptal talebimi geri çektiğinizi belirten mesaj gönderdiniz?


EmoticonEmoticon