Diğiturk İptal Dilekçesi Örneği Dijitürk Abonelik Kapatma

Dijiturk aboneğimi nasıl iptal edebilirim?

Türkiye'nin dev televizyon platformlarından biri olan Diğiturk İptal Dilekçesi Örneği indir, dijitürk iptal etmek için ne yapmalıyım? Digitürk maçları ve sinema filmlerinden artık sıkıldım digiturk hizmetlerini beğenmiyorum. Digitürk fiyatları çok pahalı vs diyorsanız ve artkı diğitürk aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken prosedür gereği bir form hazırlamak.
Yazımızın devamında digiturk abonelik iptal formu hakkında ayrıntılı bili mevcuttur. Yapmanız gereken öncelikle müşteri hizmetlerini arayıp bilgiozetim.com durumu izah etmenizdir. Daha sonra ise diğiturk iptal dilekçesinin bir çıktısını alıp, tc kimlik fotokopinizle birlikte müşteri temsilcinize göndermektir. Geçmiş olsun artık kabusunuz sona erdi.
 
DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

TALEPTE BULUNAN KULLANICI: (Ad ve Soyadınızı yazınız)
DİGİTÜRK ABONE NUMARASI: (Abonelik numaranızı buraya yazınız)
CEP TELEFONU: (Digitürkte kayıtlı telefon numaranızı yazınız.
KONU : Digitürk abonelik iptal talebidir.
İPTAL SEBEBİ: (Digitürkü iptal ettirme sebebini yazınız)
AÇIKLAMALAR: Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ../…/20.. tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.
SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.            ../…/20..
İptal Talebinde Bulunan
(Ad ve Soyadınızı yazınız ve altını imzalayınız)
EKİ: Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Dijitürk abonelik iptali, digiturk üyelik kapatma dilekçe bilgileri hakkında sorun yaşayanlar yorum atsın.

1 yorum so far

dilekceyi kimlik fotokopisinin altında kalan bos kısma yazsam olurmu ?


EmoticonEmoticon