E Devlet Sabıka Kaydı Sorgulama 2013 E-Devlet Sicil Kaydı Öğrenme

edevlet sabıka kaydı nasıl çıkartılır, e devlet sabıka kaydı öğrenme, e devlet sicil kaydı nası öğrenilir? online olarak internetten sabıka kaydı çıkarma. Dijital teknolojinin dünya üzerinde hızla yayılması ile birlikte güvenilirliği kanıtlanmış olan online e devlet hizmetleri de ülkemizde devreye sokuldu. Bu sayede evinizden hayatınızla ilgili tüm detaylara tek bir e devletten tc kimlik no ve güvenlik şifresi tek tıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu kolaylıklardan biri ise daha once Adliye koridorlarını aşındırmak zorunda kaldığınız çıkarabilmek için saatlerce uğraştığınız sabıka kaydı alma işlemi..
E devlet sistemini kullanarak İnternet üzerinden sabıka kaydı çıkarmak mümkün. Bu konuda dikkatli olmanızı öneririz, zira e devlet şifreniz ve bilgileriniz Nüfus kağıdınız kadar önemlidir.. yani e-devlet şifrenizi bilen herkes size ait olan bilgilerie rahatlıkla ulaşabilir.

E-devlet şifresi olmayanlar en yakın PTT şubelerine giderek e-devlet şifrelerini öğrenebilirler. İlk defaya mahsus PTT tarafından 2 TL işlem masrafı karşılığında alınır, sonraki severlerde unutulan şifreyi öğrenmek için 4 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. e-devlet Sabıka Kaydı Sorgulamak İçin GİRİŞ yapınız.


EmoticonEmoticon