Ece Seçkin Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Kilosu Nereli Resimleri

Murat Dalkılıçın yeni sevgilisi Ece Seçkin hayatı hakkında bilgileri edindiğimiz şekliyle sizlere aktaracağiz Ece Seçkin nereli, sorularının yanı sıra merak edilen diğer bir konu ise Ece Seçkin sevgilisi kim? kendilerinin aşk yaşadığı söylentileri var.

Ece Seçkin Biyografi

Doğum yeri/ Memleketi:  İstanbul, Türkiye
Doğum Tarihi2 Eylül 1991
Kaç Yaşında: 22
Boyu Kaç: 1.61 cm üzeri
Kaç Kilo: 46 kg üzeri
Vücut Ölcüleri: 88-60-91
Burcu: Başak
Eğitimi: Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Mesleği: Şarkıcı, oyuncu, müzisyen
Resmi web sitesi:
Hobileri:  Müzik dinlemek, seyahat, şarkı söylemek, bilgiozetim.com, facebook, twitteri, spor yapmak, yürüyüş yapmak.

Ece Seçkin Resmi Facebook ve Twitter adresi
Ece Seçkin Kariyeri : Kenan Doğulu Murat Dalkılıçla birlikte başarılı albümler yaptı.
Müzik dünyasına 3 yaşlarında piyano öğretmeni olan annesiyle beraber başladı. Sadece piyano ve solfej üstüne şarkı emeklerini sürdürürken, 1998 senesinde girmiş olduğu konservatuar sınavında, piyano kısmını birincilikle kazanmıştır.
Müziğe olan isteğinin peşi sıra Filiz Coşkuner’den bale dersleri elde ettirerek, ortalama 8 sene değin bale ve dans eğitimlerine devam etti. http://bilgiozetim.com Lise senelerinde şahsı kurduğu nağme grubunun solistliği oluşturmaya başladı. Okul senelerinde katılmış olduğu muhtelif şarkı yarışmalarında dereceler elde eden Ece Seçkin, 2006 senesinde Levent Arslan’dan özel şan dersleri aldı.
2010 senesinde, müziğe fazlaca uzak bir seçenek yaparak, Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmıştır. Hedefi, müziğin ardı sıra bilimsel nitelikli bölgede da muvaffakiyet sağlamaktı. 2011 senesinde Ozan Doğulu ile tanışması şarkı yaşamında dönüm noktası oldu.
2012 Temmuz ayına değin devam eden 1 senelik yoğun bir emek harcama neticesinde, Ağustos 2012’de Ozan Doğulu tarafından ilk albümü BU NE YA parçası ile müziğe adım attı. Tüm aranjeleri Ozan Doğulun'nun desteği ile çıkış parçası ”Bu Ne Yaa?” Deniz Erten tarafından bestelendi. Türkiye’de ilk kez 50 benlik castın vazife almış olduğu klip Murad Küçük yönetmenliğinde üretildi.
Vokal koçluğunu Cihan Okan’ın meydana getirdiği albümde yer edinen ”Mahşer” ve ”Canın Sağolsun” şarkılarının lafları yeniden Doğulu familyasından Ece Doğulu imzası taşıyor.

Ece Seçkin Fotoğrafları

3 yorum

cok güzeldiniz

Sana hastayım ece

malmısınız ne yazıon ole hastayım ece diye gerizekalılar


EmoticonEmoticon