Facebook Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi Kesin Çözüm 2013

2013 kapatılan face hesabını açtırma yöntemleri. İnternet dünyasının en çok vakit geçirilen sitelerinden biri olan sosyal paylaşım sitesi facebook milyarları geçen üye sayısı ile büyümeye devam ediyor. Bu da beraberinde sorunları meydana getiriyor. Bir çok facebook üyesi facem kitlendi ne yapmalıyım? fesbukuma giremiyorum hata veriyor neden? sorularını soruyor.
Arkadaşlar bakıldığınıda kitlenen face hesabı nasıl açılır? sorunusunun yanıtını aramak yerine bunun tadını çıkarmanızı öneririz? Bu zımbırtı icad edilmeden önce ne yapıyıyorsanız onu yapın Kalkın çıkın gidin dışarıda arkadaşlarınızla vakit geçirin.
Facebook hesabında şüpheli eylemler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu uyarısı alma Bilgiozetim.com sebepleriniz ve çözüm yöntemini maddeler halinde sizlere sunmak istedik.
Facebook hesabı kapandı uyarısı alanların yapması gerekenler

1- Kimlik doğrulama (Hesap bilgilerini teyit etme) Facebooku bir insan olduğunuza ve aynı hatalara düşmeme konusunda ikna etmek. Nasıl olur? Nüfuz cüzdanınızın fotokopisini aynı bilgisayar üzerinden karşı tarafa gönderme.
2- 1 hafta kadar facebooktan uzak durun kitlenen hesabınızın tekrar tekrar açılmasını açılmasını beklemeyin
3- Hesabınız açılmadıysa Disabled@facebook.com resmi mail adresine Türkçe olarak şikayetinizi iletin. 
4- Facebook hesabınız hala açılmadıysa alt kısımdan yorum yazın.

1 yorum so far

fesbukuma giremiyorum yardımcı olurmusunuz


EmoticonEmoticon