Facebook hoşgeldin giriş yap face de türkçe ana sayfa nasıl yapılır

Facebook giriş yapmak, Fesbuk hoşgeldin karşılama açılış sayfası anasayfa yapma hakkında bilgi vermek istedik. Facebook'a giriş yaptığınızda sizleri gülümsetecek bir hoş geldiniz sayfası yapmak ister misiniz? fbml kodu ile bu mümkün. Yapmanız gereken ilk olarak kodu kopyalayıp bir metin dosyasına kaydetmek. daha sonra ise 4 adımda işlemi gerçekleştireceğiz.

1. Profil İD No : öğrenmek için profilinize giriş yapın üstteki adres bölümünde  ([ur=http://www.faceook.com/profile.php?id=4]Facebook[/url]) id kısmın den sonraki rakamları kopyalayın. Kullanıcı adınızı varsa onu kopyalayın.
2. Sayfa İD No: aynı yöntemle buluyoruz. Sayfanıza girin sayfayı düzenle kısmına tıkladığınızda adres çubuğunda (https://www.facebook.com/pages/eit/?id=12345)  id den sonra çıkan numarayı kopyalayın.

3. Sayfa Linki : Sayfa Linki sayfamıza giriş adresidir. örnek (Abuzer Kadayıf | Facebook) gibi. Koddaki gerekli yerleri değiştirerek fbml uygulaması ekleyin Hoş Geldiniz adını verin ve kod bölümüne kodları ekleyip kaydedin.
4. Sayfa düzenle kısmından izinleri yönete girin ve Varsayılan Açılış Sekmesi oluşturuldu. Facebook'a hoşgeldiniz. Hoş Geldinizi seçin.
İşlem bu kadar.

Facebook Hoşgeldin Giriş Sayfası Nasıl Yapılır?


EmoticonEmoticon