Galatasaray Altyapı Seçmeleri 2013 GS Altyapı Eleme Tarihleri

GS 2013 Alt Yapı Elemeleri Başvuru Formu Doldur, Türkiye'de futbol namına büyük yol kat eden Galatasaray Alt Yapı Seçmeleri ne zaman yapılacak? Galatasaray Altyapı seçmeleri başvuru yapmak istiyorum nasıl katılabilirim? 2013 GS Alt yapı tamımları kayıy işlemleri nasıl nerede oluyor?  4 takımdan biri olarak sahip olduğu yıldızı korumayı başaran Galatasaray spor klübü her yıl düzenlediği yeni yetenek keşifleri hazırlıkları yapacağını duyurdu. Bende Galatasaray alt yapı takımlarında oynamak istiyorum. GS altyapı takımına katılmak için ne yapmalıyım? nasıl başvuru yapabilirim diyorsanız yazımızın devamında ayrıntılı olarak paylaşacağız. Bilgiozetim.com Türkiye’de bir çok genci Galatasaray futbol klübü alt yapısında yetiştirerek A takımı kadrosuna oyuncu olarak kazandıran en başarılı Futbol Akademisidir. Yeni kayıt dönemi için doğum tarihleri 1996-1997, 1998 Lisanslı ve 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 yılları arasında doğmuş lisanslı, lisanssız futbolcu veya kaleci olma rüyası bulunan tüm adayların katılımı başladı. GS Futbol Akademisi seçmeleri kayıt tarihleri ve şartlarda online olarak resmi web sitesi www.galatasaray.org üzerinden yapılabilecek. Ayrıca Florya Metin Oktay Tesisleri Futbol Okulları Merkezinde şahsen yapılabimektedir. 

Galatasaray Altyapuı Kayıtları için Gerekenler

  • Kayıtlar ve başvurular, online olarak Galatasaray resmi web sitesinden, Florya Metin Oktay tesislerinde ve ayrıca seçmelerin yapılacağı gün başvuru alınacaktır.
  • Kayıt için linkte bulunan form ilgili kişiler tarafından doldurularak, seçmenin yapılacağı zamanda mutlaka sporcunun yanında bulunacaktır. Ozguncel.com Aksi takdirde seçmelere alınmayacaktır.
  • Seçmeler Florya Galatasaray Metin Oktay Tesisleri C Kapısı, Futbol Akademi suni çim sahalarında yapılacaktır.
  • Seçmeler 2 x 15 dakikalık çift kale maç formatında yapılacaktır.
  • Seçmelere katılacak sporcu adaylarının mutlaka yanında bulunması gereken belgeler; velisinin nüfus cüzdan fotokopisi, sporcunun nüfus cüzdan fotokopisi ve ekte bulunan sağlık raporlu muvaffakatnamedir.
  • Seçmelere katılacak sporcu adayları antrenman malzemelerini ve futbol ayakkabılarını yanlarında getirecektir.
  • Seçmelerin yapılacağı gün Florya Metin Oktay Tesisleri C kapısından öncelik sırası için numara dağıtımı yapılacaktır.
  • Seçmeler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
İrtibat, Bilgi ve Sorularınız için:
  • 0212 468 13 26 – 0 212 468 13 29
  • futbolokulu@galatasaray.org
Galatasaray futbol klübü kayıtları için üst kısımda istenen şartlara uygun 1996-2004 doğan adayları kendi yaş grup seçmesinin yapılacağı gün, istenilen şartlarları ve belgeleri eksiksiz olarak getirerek Galatasaray Futbol Akademisi 2013 seçmelerine katılabilirler. 2013 GS Altyapı Başvuru Formu Doldur sayfasına ulaşabilirisniz.


EmoticonEmoticon