Gamgam Star Dinle Gamgam Star Türkçe Şarkı Sözleri

Psy Gangnam style şarkısı dinle, Gamgam Star Dinle, Gam Gam Style Türkçesi Gangan star şarkısı ve şarkı sözü 2 seneden ber dünyanın en çok dinlenen şarkılarından biri olmaya devam ediyor. Herkesi etkileyen ve tamamen bir çılgınlıktan ibaret olan Kore asıllı Psy adlı bir arıza tarafından çıkarılan şarkı Gamgam Star Türkçesi çevirisi ve türkçe anlamı yazımıda eklenmiştir.
Gangnam Style Türkçe Şarkı sözleri
Oppa, Gangnam tarzıdır! Gangnam tarzı Gün boyunca sıcak ve insancıl bir kız, Bir fincan kahvenin özgürlüğünde nasıl eğleneceğini bilen kaliteli bir kadın, Gece çöktüğünde, kalbi yanan bir kadın,
Böylesine kıvrımları olan bir kadın. Ben bir erkeğim. Gün boyunca senin gibi sıcak bir erkek, Kahvesini tek dikişte soğumasa bile içen bir adam, Gece çöktüğünde kalbi patlayan bir erkek, Böylesine bir erkek. Güzel, sevimli! Evet sen, hey, evet sen, hey! Güzel, sevimli! Evet sen, hey, evet sen, hey! Hadi! Şimdi sonuna kadar gidelim! Oppa, Gangnam tarzıdır! Gangnam tarzı, Oppa, Gangnam tarzıdır! Gangnam tarzı, Oppa, Gangnam tarzıdır!
Gamgam Star Video Klip izle


EmoticonEmoticon