Gaye Turgut Deniz Evin Düğün Fotoğrafları Nikah Görüntüleri

18 Haziran 2013 Deniz Evin ve Gaye Turgut evlendi. Mutlulukları gözlerinden okunan iki başarılı genç oyuncu aralarındaki büyük aşkı evlilik kararı ile perçinledi. “Fetih 1453″ isimli sinema filminde Fatih Sultan Mehmet'i çanlandıran Devrim Evin'in kardeşi olan Deniz Evin ve güzel oyuncu Gaye Turgut İstanbul, Baltalimanı Polis Evi'nde düzenlenen güzel bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Yaklaşık 300 davetlinin katıldığı muazzam düğün nikah işlemler ve imzaların atılmasının ardından yaptıkları romantik dansları sırasında mutluluk pastalarını kesen çift, daha sonra üstü açık antika bir Chevrolet marka otomobil ile boğaz turu attı. Bu sırada etrafta bulunan hayranları tarafından, Damada “Beni Affet” oyuncusu Gaye Turgut'un abisi rolünü canlandıran Deniz Evin'e sen ”Siz kardeşiniz, evlenemezsiniz”diyerek bağırıldıkları söylendi.. Gaye Turgut Deniz Evin Düşün videosunu izlemeniz için araştırıp ekleyeceğiz.

2 yorum

cok yakisiyosunuz allah mutluluklarinizi daum etsin severek izliyorum ama zor olmuyormu eslerin beraber calismasi film icabi bile olsa kardes olmalari neyse herseye rahmen basariyosunuz kolay gelsin basarilar


EmoticonEmoticon