Gül Taşlı Cenal Hayatı Kaç Yaşında Nereli? Resimleri Vikipedi

Gezi Parkı Eylemi provakasyonu Gül Taşlı Cenal Kimdir? Son zamanlarda sosyal meydayı sallayan isimlerden biri olara gündeme gelen ve ben bir müftünün eşiyim beş vakit namaz kılıyorum. Erdoğan istifa diyen kadın kim? sorusunun yanıtı A haber televizyonu ekranlarında yayınlandı. Gül Taşlı Cenal biyografisi, Deşifre programında canlı yayında kimliği açıklanan CHP'li bir ilçe başkanının eşi olduğu ortaya çıktı.
Gül Taşlı Cenal hayatı hakkında bilgiler şu şekilde. Doğum yeri istanbul eğitim hayatını İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü'nden mezun olarak tamamladı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'in bir dönem Basın danışmanlığı kadrosunda görev yaptı. Bir çok yayın kuruluşunda muhabirlik ve bazı kadın programlarında yapım asistanlığı görevlerini üstlendi.


Daha sonra gazete ve muhabirlik mesleğini bırakarakBalıkesir’in Burhaniye ilçesine taşındı. Müftü eşi olduğunu söyleyen ve videoda bağıra başıra konuşan 5 vakit namaz kılan Gül Taşlı Cenal Bar işletmeciliği yapmaya başladı. CHP İlçe Başkanı Faruk Celal ile evlenen Gül Taşlı Cenal Gezi Parkı provokasyonlarında adından çokça söz ettirdi.

Buradan Gül Taşlı Cenal Gezi Parkı Provakasyon Videosunu izle sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon