Hakan Yılmaz Elif Öngel Düğün Resimleri 17 Haziran 2013

Hakan Yılmaz dünya evine girdi. Ülkemizin en başarılı dizi, sinema ve tiyatro oyuncularından biri olan Hakan Yılmaz Elif Öngel Düğün görüntüleri ni yazımızda bulabilirsiniz. Uzun zamandır birlikte yaşadıkları ve hayatlarını birleştirme kararı alan Vahşi Cazibe'nin sempatik ismi Kemal rolünü canlandıran Hakan Yılmaz, Elif Öngel ile evlendi.
İstanbul'ın en hareketli günlerini yaşayan Taksim Gezi Parkı eylemlerinden nasibini alan Hakan Yılmaz Elif Öngel düğün videosunu izlemeniz için araştırıp ekleyeceğiz. Ğolis müdahalesi nedeniyle yarım kalan eylem üzerine davetliler “Her yer Taksim, her yer direniş” sloganı atarak eylemcilere destek verdi.
“Yahşi Cazibe”, “Ali Ayşe’yi Seviyor” “Ayrılsak da Beraberiz” gibi sevilen dizilerde izleyiciyi ekran başına toplayan sempatik oyuncu, geçtiğimiz akşam Ortaköy Feriköy Lokantası’nda Elif Öngel’le ile hayatını birleştirdi. 300 kişinin katıldığı Hakan Yılmaz Elif Öngel nikâh şahitliğini yönetmen Bora Onur ve oyuncu Erdem Baş Mustafa Yeşiltaş yaptı.EmoticonEmoticon