IDM Türkçe Etkinleştirme Aktivasyon Kodu Girme Kayıt İşlemleri

Bedava internet download manager son sürüm download sitesi internetdownloadmanager.com sayfasına girip çıkan en son güncel idman616b3.exe dosyasını indirin. İdm kurulumunu tamamladıktan sonra 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilme hakkı tanınmaktadır.

30 günlük demo sürümü özellik kısıtlaması olmadan idm sınırsız kullanım hakkı vermekte. Süre dolduktan sonra ise her açtığınızda internet download manager kullanım süresinin dolduğu uyarısını alacaksınız. Bu durumdan sonra ise yapmanız gereken yine yine idm internet sayfasına girerek kullanıcı adına kaydolmak.

internet download manager 2013 son sürüm etkinleştirme kodu nasıl alınır?Alt kısımda orjinalinden alıntı olarak ingilizce verdiğimiz linkte kayıt önerisi bulunmaktadır. yani Türkçe tercümesi "idm full sürüm kullanmak için 29,95 dolara kaydolabilirsiniz." Kayıt işlemleri için Türkçe dil desteği sunulmaktadır.
Bankamatik ve Kredi kartı  ile Internet Download Manager satın almak için güvenli alışveriş linki secure.internetdownloadmanager.com/cart.html?v=x3 sayfasını ziyaret edin. Select Language seçeneği üzerinden "Türkçe" dil desteğini seçin alt resimdeki sayfa açılacak.
Girdiğiniz kayıt sayfasında idm satın alma bilgileri için kullanacağınız kredi kartı ve bankamatik bilgileri için sizden istenenleri eksiksiz olarak girin ve devam butonuna tıklayın. Onay verdikten sonra kayıt bilgileri mail adresinize gönderilecek. böylelikle idm etkinleştirme kodu aramaktan da kurtulacaksınız.


EmoticonEmoticon