Kanal D Rekor Dünyası Başvuru Formu Doldur Rekor Dünyası Kayıtları

Rekorlar Dünyası Yarışması Başvuru formu ve Kanal d rekorlar dünyası katılmak istiyorum konusu hakkında bilgi isteyen meraklılara yardımcı olmak istedik. Öncelikle "rekorlar dünyası" yarışmasını kim sunuyor? sorusunu yanıtlayalım. Yalan Dünya dizisinin halk tarafından çok sevilen Nurhayat rolünü canlandıran Gupse Özay tarafından sunumu yapılmakta.

Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz Rekorlar Dünyası Yarışmasının konusu ise özel yeteneklere sahip olan başka insanlarda bulunmayan çeşitli özelikler aranacak mesela dev gibi başaklara yada kürek gibi ellere sahip omak, ya da dünyanın en kısa boylu insanı özelliğini taşımak gibi. Jüri ve halk oylarının sms destekleri ile birinci aday belirlenecek.

Renkli insanların aramızda yeteneklerini dünya genelinde paylaşarak hem ünlü olacaklar hemde izleyiciye keyifli anlar yaşatacaklar. Kanal D rekorlar dünyası yarışması daha önce avrupa ülkelerinde de yayınlanmıştı. "rekorlar dünyası katılım formu" doldurmak form.kanald.com.tr/rekorlardunyasi/form.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm adaylara başarılar dileriz.


EmoticonEmoticon