Kocam Müftü Diyen Kadın CHPli İlçe Başkanı Eşi Çıktı Video izle

Gezi Parkı olayları sonrasında provokasyonların ardı arkası kesilmiyor.. Herkes tutturmuş bir yol İslamı, dini, müslümanlığı kullanarak ihtidar kavgasına girmiş durumda. Ülkenin geldiği durum gerçekten utanç verici.. Bunu yapanların hepsi de yetişkin yaşını başını almış insanlar.. Nasıl müslümanların nasıl insanlarız biz? Burası nasıl bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti haline geldi anlamış değilim. İşte olaylara damgasını vuran şahıslardan biri Gül Taşlı Cenal tarafından yapıldı.
Gezi Parkı olayları hakkında konuşan Gül Taşlı Cenal kimdir? Gül Taşlı Cenal nereli ve açıklamasını neden yaptı merak ediyoruz. Gül Taşlı Cenal kaç yaşında? İşte sosyal meydayı sallayan ve bir kaç gün içerisinde 10binlerce insanın yorum yaptığı provakasyon videosun ve perde arkası..
A Haber televizyonu “Deşifre” programı binlerce gezi eylemi ile ilgili provokasyon amaçlı konuşan müftü eşi olduğunu söyleyen kadının kim olduğunu ortaya çıkardı. Gazeteci-yazar Yılmaz Özdil tarafından medyaya sunulan müftü eşi olduğunu ve 5 vakit namaz kıldığını iddia eden başı kapalı bir kadın, Başbakan Erdoğan’ı istifaya davet etmişti.


EmoticonEmoticon